Якість обслуговування падає в прірву.

SlvT 4 квітня 2018, 23:24
За багато років співпраці все було добре. За останні пару місяців було причеплено додаткові сервіси, яки прийшлося відключати особисто. Окрім того, зламався приват 24, оскільки раніше СМС справно приходили на фінансовий телефон. Апогеєм написання даного відзиву стала неможливість сплатити черговий кредит, хоча до того платежі йшли без питань. Тепер без пояснень мене було направлено до служби підтримки, де молода особа не дуже вічливо відправила мене за іншою адресою. Для чого оператори колл центру? Берете хто є з вулиці? За другою спробою дівчина (дякувати компетентна) вислухала і дала поради щодо подальших дій.
При цьому 2 питання: хто дав право банківській установі одностороннє блокувати платежі з фінансового телефону? При тому, що я надаю дані платіжної картки онлайн додатково. Рефінансувалися і стали безвідповідальними? Коли дзвонить клієнт з фінансового телефону Ваші службовці дозволяють собі скрите хамство, це теж державний префенс? Дякувати системі, що у вас ше лишаються кваліфіковані кадри. Ви втратили корпоративного клієнта. Додатково пояснень не потрібно.
Питання до онлайн обслуговування. Великі.
5 квітня 2018, 9:22
Шановний Клієнт!
Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли допомогти Вам у його вирішенні.
З повагою, ПриватБанк.

5 квітня 2018, 9:25
Потеряли так потеряли.

Другие банки подберут,
приголубят и обласкают…
5 квітня 2018, 11:32
И обберут…
5 квітня 2018, 12:50
«Дякувати системі, що у вас ше лишаються кваліфіковані кадри». Если серьезно то соотношение спец/неспец у Привата 1/3 (по моим субьективным ощущениям). Обслуживаюсь и сталкиваюсь достаточно часто и с персоналом других банков. Соотношение 1/5-1/10. А иногда обойди все отделение — ноль. Полный ноль. И даже если знают как, то не хотят помочь. Оно им не надо, не хотят пошевелиться, а взять ответственнось за какое либо решение. Тоже и с горячей линией банков. Специалистов нет или затаились. Уважаю Ваше решение. Попробуйте. Сравните. Уверен вернетесь.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Якість обслуговування падає в прірву.