ЗБИТКИ!!!! ЗАТРИМКА КОШТІВ Приват Банком

VitMar 29 березня 2018, 13:09
Це просто вирвані роки з життя!!! Нервова система на грані!!!
24,03.18 о 18:15 я здійснив платіж через термінал ПБ у суммі 55000грн на картку а-банку(погашення кредитних коштів), чек термінал не видав.Провів авторизацію за допомогую телефона, через 5 хв. після операції розмовляв з працівником ПБ, усно підтвердив свої особисті дані та правильність платежа(прописка, кодове слово, дата народження). Кошти так і не зайшли на рахунок. Знов звоню оператору ПБ- мені відповели- кошти протягом 2 годин будуть зараховані на рахунок а-банку.
Пройшло 3 год, телефоную оператору, відповідвають що вже через 24 години будуть на рахунку а -банка.
Потім звертаюсь в онлайн сервіс приват24, мені відповідають:
Пасічніченко Елеонора(працівник онлайн сервісу)
Транзакция принята в работу службой безопасности, срок проведения ДО 24 часов.
На вимогу пояснити чому і на якій підставі затримується платіж службою безпеки (адже я відтвердив шляхом перевірки особистих даних платіж) мені ніхто не дає відповідей, лише:
Пасічніченко Елеонора
N N, увы, причину проверки не сообщаем в целях безопасности.
На питання в цілях чиєї безпеки затриманий платіж? відповідають:
Пасічніченко Елеонора
рекомендуем ожидать проведения платежа(як кажеться «льют воду»)
На мою вимогу, щоб мені дали чітку відповідь чому мій платіж затриманий службою безпеки (повторююсь, я відтвердив платіж шляхом перевірки особистих даних, які знаю лише я!!!!) мені працівник висилає посилання на договір «Условия и правила предоставления банковских услуг»
Пасічніченко Елеонора
Условия и правила предоставления банковских услуг https://privatbank.ua/ru/terms
на запитання який пункт дивитися мені так ніхто і не відповів!!!
Щоб хоч якось перестрахуватися щоб мені не нарахували пеню я поповнюю картку а -банка на 3411 грн(в той же день24.03.18), з цими коштами та сама історія 1 в 1.
Сьогоді 29.03.18 кошти досі не перераховані!
Що я маю тепер- борг перед А-банком який щодня збільшується
4 квітня 2018, 14:23
Нам дуже прикро через незручності, з якими Вам довелося зіткнутися.
Просимо Вас повідомити в листі на help@pb.ua деталі платежу і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли перевірити інформацію і надати коментарі по Вашому питанню.

Toxa David
Toxa David
29 березня 2018, 15:51
Не стоит верить операторам гор.линии. Межбанковское перечисление до трех рабочих дней согласно закона. В Вашем случае до 29.03.18 (суббота и воскресенье не рабочие). Но при проверке платежа СБ службой удовольствие может растянуться до 30 дней. Гораздо легче было подьехать в отделение А банка и оплатить через кассу, тем более если первый платеж тормознули.
Bura Tin
Bura Tin
29 березня 2018, 18:35
Жаль Вас… но для привата и его телефоноавтоботов вы просто цифра в их доходе лохотроне получаемом из граждан Украины.
sanch ☺
sanch ☺
29 березня 2018, 20:08
Такие суммы и даже меньшие по кредиту платятся через кассу любого банка (приб. 1 % комиссия), при этом Вам выдают квитанцию с подписью кассира и печатью. Без этого чека нет доказательств внесения суммы.
Срок выполнения платежа банком плательщика — 1 банковский день, зачисление банком получателя — 2 банковских дня. Т.е. крайний срок зачисления денег — 28.04.

Что Вам делать в данной ситуации тяжело сказать, наверное еще раз обратиться в банк и проверить свои счета в привате, далее в полицию.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
29 березня 2018, 20:19
Как люди такие суммы доверяют банкоматам и еще одной транзикцией, не понимаю.
Но еще больше не понятно, как можно повторно отправить что либо по той же схеме?
Предположение: СБ будет думать от куда деньжата может?
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
30 березня 2018, 8:38
Как любил говорить мой земляк, татарин Додик Вассерман – «Шоб мы так жили, как вы бедствуете».
Кто ж в здравом уме, на ночь деньги отдает, та еще и приватбанку. Не по феншую это, та и примета плохая.
От вашей душещепательной истории про «кредитные средства» вряд ли прослезятся ребята из отдела финн-мониторинга. Их больше будет интересовать ни куда, а откуда.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
30 березня 2018, 18:30
Вот дилема: не отдают кредиты -плохо!
Отдают — тоже плохо (блокирование, выяснение)
Что же делать кредитчикам

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ЗБИТКИ!!!! ЗАТРИМКА КОШТІВ Приват Банком