Не повернення грошей з депозиту

13begemotow 4 березня 2018, 19:08
Коли був на службі, відкрив депозит Строковий в ПриватБанку і кидав туди потихеньку копійку. Пам'ятаю, коли відкривав, тоді був великий ажіотаж із націоналізацією банку. Але я не зважав не це і відкрив депозит саме в Приваті. Тепер, коли звільнився зі служби і саме повинен був закінчитись термін депозити, були обставини, що не зміг тримати на контролі це питання. Коли прийшло перше нагадування від Привату — було вже пізно, вони написали, що депозит вже продовжено. Вони ніяк мене не повідомили про вихід терміну депозиту, ні про перепідключення депозиту. Навіть мейл про нараховані відсотки вже прийшов ПІСЛЯ пролонгації депозиту. Тобто банк жодним писком не повідомляв мене про стан мого депозиту і про те, що вони збираються «автоматично» продовжити термін його дії ще на 6 місяців. На прохання в відділенні повернути МОЇ кошти в зв'яку з закінченням термінк депозиту, мені відмовили, тому що банк автоматично продовжив його дію ще на пів року, коли ж попросив роздрукувати мені примірник договору (свій був втрачений) консультант про щось пошушукавшись з колегою підсунула планшет і сказала щоб я розписався, над полем для підпису були два пункти, один із яких — «я згоден з умовами договору», прохання підписатись аргументувалось тим, що вони не можуть роздрукувати договір без мого підпису. В результаті на сайті Приват24 в розділі «Депозити» висить договір із факсіміле банку але без мого підпису і на основі цієї односторонньо підписаної бумажки співробітники банку відмовляються повернути мені мої кошти

VladimirGold
VladimirGold
4 березня 2018, 19:22
Предупреждать ни о чём они вас не обязаны, а пролонгация прописана в договоре, который вы потеряли. Однако, вы имеете право на досрочное расторжение депозита (мораториев НБУ по этому поводу нет) с полной выплатой процентов за законченный срок + проценты за незаконченный срок по сниженной ставке либо с понижающим коэффициентом (в зависимости от того, как прописаны условия договора в случае досрочного расторжения).
Подайте в отделение заявление о выплате депозита, зарегистрируйте его и оставьте себе копию. А то у вас всё на словах, которые, как известно, к делу не пришьёшь.
5 березня 2018, 13:07
Дякую за підказку! Спробую заяву написати
Lesika
Lesika
6 березня 2018, 9:50
Мораториев НБУ нет, а вот в договоре четко может быть прописано условие, что депозит досрочно не закрывается… И здесь уже без письменных обращений и уважительных причин для досрочного расторжения не обойтись.
6 березня 2018, 22:27
Є преценденти, коли в договорі прописано, але банк все ж іде на зустріч?
4 березня 2018, 22:05
Перед тем, как обвинять банк во всех смертных грехах мира
задайтесь вопросом — а что вы сами сделали для того, чтобы
не забыть дату завершения своего депозитного договора?

Отменили автопролонгацию? — нет.
В смартфоне установили напоминалку на дату завершения договора? — нет.
На клочке бумаги написали дату завершения договора и повесили на видном месте? — нет.

Сами ничего не сделали, но почему-то требуете от сотрудников банка
выполнения обязательств, не прописанных в депозитном договоре.
5 березня 2018, 13:06
Дякую коментаторам за підказки і за критику. Все логічно кажете і аргументовано.