Відмовляють у відкриті картки

Marta5230 24 лютого 2018, 16:34
У 2014р. сама заблокувала у відділені банку свої картки. У 2018р. звернулась у банк, що відкрити картку, мені відмовили, подзвонили зі служби безпеки сказали, що я шахрайка і відмовляються відкрити картку. Я просто в шоці, банк мені картки не блокував я сама заблокувала їх у відділенні, бо не мала у них потреби. Постійно телефонували представники ПБ пропонували, щоб я відкрила картку я завжди відмовлялась, а тепер я шахрайка ну просто супер!!! Ніяких конкретних пояснень банк не надає. Якби були якісь шахрайські дії банк мав заблокувати мої картки, телефонувати мені. Служба безпеки банку кажуть лише звертайтесь до суду, не надаючи письмового пояснення.

24 лютого 2018, 17:04
Оно вам надо? Обратитесь лучше в другой банк. А карты надо было закрывать, а не блокировать.
24 лютого 2018, 17:25
Не правельно висловилась, я закрила рахунки у банку та припенила з ними співпрацю. Я являюсь клієнтом інших банків, бажжання співпрацюати з ПБ немає, але робота вимагає, а змінювати місце роботи не хочиться.
24 лютого 2018, 21:18
Попробуйте договориться с бухгалтерией. Если будут рогами упираться — не открывайте в привате никаких счетов и все, пусть через кассу выплачивают или по реквизитам на счет в другом банке.
25 лютого 2018, 11:06
Карту ПБ мені не для зп потрібно, а для інкасації в терміналі ПБ, а а з грошима я не можу вийти з ТЦ, щоб через кассу інкасовувати
25 лютого 2018, 11:33
Кассу предприятия. Но если это заявить бухгалтеру — он Вас застрелит.
25 лютого 2018, 12:21
Разве в терминале авторизация только по карте? А через номер телефона? По сути ведь вам нужно всего-то внести деньги на счёт предприятия.
25 лютого 2018, 13:16
Авторизуватись можна по номеру, але щоб здати інкасацію потрібна карта з моїми данними, щоб знали від кого прийняли кошти. Без карти інкаація не проведеться.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
28 лютого 2018, 15:41
О да, Здесь Вам не только подскажут, как решить вопросы, но и научат, как обманывать. Ну, а потом в суд, как обычно. То Вы, то Вас.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
25 лютого 2018, 2:01
Не хватает красок для полной картинки. Думаю в недогрворенных речах вся правда.
Pasha2005
Pasha2005
25 лютого 2018, 13:21
В тех, которые банк отказывается предоставлять, вместо этого посылая в суд?
25 лютого 2018, 13:49
Я і звернуся до суду, шахрайських дій ніяких не вчиняла
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
26 лютого 2018, 16:46
Ооо! Это что-то новенькое! В мошенничестве приват иногда обвиняет своих клиентов, но чтобы обвинить в мошенничестве человека, который уже несколько лет по собственной инициативе не является клиентом банка!.. Приват не перестает удивлять! :) Интересно услышать основания.