Замкнуте коло...

blondyn 20 січня 2018, 18:58
У липні 2015 року повністю погасив борг по карті «Універсальна», на Приват24 подав заявку на закриття картки та рахунку.Сама картка вже була прострочена і в новій потреби не було.Подзвонили з 3700 підтвердили заявку і сказали, що через 5 днів картка буде закрита.Ну, Слава Богу! Забуду цей банк, як страшний сон! ЗАРАЗ!

Місяць тому, через 2 з половиною роки дзвінок!" У вас заборгованість 70 грн,її треба погасити за два дні, бо накладемо штраф 500!!! грн.

Здрастуйте!

-Яка заборгованість, якщо я й картки не маю?

-«Я не знаю»

.Назвіть мені номер моєї картки."

-Я не знаю.Погасіть заборгованість.До побачення.

Починає дзвонити «Роберт» — «не псуйте собі Новий рік та Свята» і т.д.Те що вихідні і вечірній час його не цікавить! Значить люди і методи у Приваті не змінились…

Прихожу у відділення, питаю, в чому справа?

Заборгованість за некористування кредитом 62 грн.То ж було 70!

Не знаю.

То я ж не маю картки!

Ми можемо перевидати безлімітну.

Дякую, не треба.

Плачу в касу гроші, прошу, щоб було рівно 620 грн на рахунку, бо будуть проблеми.

Повертаюсь до працівниці і прошу закрити карту.

Робить п'ять спроб зайти на мій рахунок, а система видає «технічна помилка, спробуйте пізніше.»

— Прийдіть після обіду.

Прийшов через день.Те ж саме.

— Я нічого не можу зробити, я не знаю в чому справа.Дзвоніть на 3700.

Дзвоню.

-Картка заблокована.Я подам заявку на закриття у центр.офіс.Вам передзвонять.

Ввечері телефоную хлопчина.

— На протязі 5 днів картку закриють і ви можете у відділенні отримати довідку.

Годину тому, через 6 днів, телефоную на 3700.

— Ваша картка заблокована(???), подайте заявку на закриття, з'єдную з оператором.

— Пройдіть верифікацію.

Відповів на три питання.

— Ви не пройшли верифікацію(!), зверніться у відділення.

— Вони ж не можуть розблокувати картку!

— Зайдіть на Приват24 і розблокуйте.

— Не можу, бо не маю доступу!

— Не можете, бо доступ обмежено.

-То що робити
21 січня 2018, 15:54
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що сталась, а також Ваші контактні дані, що вказано в банку, щоб ми могли перевірити інформацію та допомогти Вам у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

20 січня 2018, 19:06
Перевірте у них свої дані і телефонуйте на 3700.Все одно картки закриваються після 25-го числа, після проведення перерахунків.Нічим не можу допомогти…
От в чому справа! Тягнуть до кінця місяця і знову нарахують штраф за некористування кредитом за минулий місяць!
Отака епопея у мене з Приватом.Там де я з паспортом — ніхто нічого не може зробити.Де я телефоном, без паспорта — я вас не знаю, може ви аферист.
Я аферит по закритті чужих карток і рахунків…
Люди! Боже Вас упаси щось відкривати у Приваті! Хомут до смерті!
20 січня 2018, 19:39
Некоторые вещи надо делать собственноручно, а не доверять дядям и тётям.

Решили больше не пользоваться «универсальной кредиткой» — заходите в Приват24 и оттуда аннулируете свою универсальную кредитку самостоятельно без вских 3700 и прочих помошников.

Заходите в Приват24, меню «Мои счета», выбираете карту и справа заходите в меню «управление картой» самая нижняя строка «Закрытие карты» — «подать заявку».

Намного быстрее и проще, чем звонить по телефонам и кого-то о чём-то просить…
Владимир  Решетников
Владимир Решетников
20 січня 2018, 23:11
Какие тёти? Автор ясно написал — — Вони ж не можуть розблокувати картку!
— Зайдіть на Приват24 і розблокуйте.
— Не можу, бо не маю доступу!
— Не можете, бо доступ обмежено.
Какой примат24?
21 січня 2018, 8:41
Заявка була подана саме так, як Ви і вказали, ще у 2015 році і підтверджена дзвінком з 3700.
Це ж Приват!
21 січня 2018, 12:00
Ці «дяді і тьоті» — працівники банку з «лінії підтримки клієнтів». Це їх робота.
Чи банківські махінатори? Може й так…
20 січня 2018, 20:56
Вы зря сделали, что оплатили, тем самым Вы согласились со всеми неустойками от банка и продлили срок исковой давности.
21 січня 2018, 8:43
Я хотів припинити цілодобовий телефонний терор! Всього навсього.
21 січня 2018, 8:46
Та й яка «исковая давность»? За 62 гривні?
21 січня 2018, 9:25
Согласно ГКУ, сумма не играет роли.
Общая исковая давность по неустойкам (пеню, штрафы) — 1 год, по кредиту 3 года. Есть еще специальная исковая давность, к примеру увеличенная, но она должна быть оговорена условиями договора, при этом под таким договором должна стоять подпись заемщика (постановление ВСУ).
Вопрос в другом, что за 62 или 620 грн банк не будет подавать в суд, это ему не выгодно.
21 січня 2018, 12:21
Ви пишете «Заборгованість за некористування кредитом 62 грн.».
Але наскільки я знаю є коміссія за користування кредитним лімітом. Тобто навпаки.
Тобто, можливо, що ви погасили борг, але відсотки за користування коредитним лімітом у розмірі 2,9% від сумми кредиту в місяць не заплатили.
21 січня 2018, 14:00
Комиссия за пользование кредитом но не кредитным лимитом
21 січня 2018, 14:12
По сути тоже самое, может не так точно…
в любом случае «Заборгованість за некористування кредитом 62 грн.» как писал автор куда более удивительная вещь.
Ну разве что, если это комиссия за досрочное погашение, но в приватбанке вроде такое не практикуеться и комиссий за досрочное погашение нет…
21 січня 2018, 14:30
Это абсолютно разные вещи.
«КРЕДИТНА ЛІНІЯ (credit line) – кредитна угода, відповідно до якої протягом передбаченого договором терміну банк виділяє позичальнику кредит у межах узгодженої суми (ліміту кредитування) на умовах, що відрізняються від умов одноразового надання кредиту.»
«кредитна лінія — вид кредиту, надання якого здійснюється повністю або частинами в узгоджені сторонами строки протягом строку кредитування. При цьому може бути передбачено право споживача отримати кредит у межах встановленого кредитного ліміту у разі часткового або повного погашення кредиту протягом строку кредитування, визначеного в договорі про споживчий кредит»
Что такое кредит читайте в ГКУ.

Суть такова, что лимит кредитования это доступная сумма кредита, которую может снять клиент, а кредит — это сумма, которую уже взял клиент.
21 січня 2018, 14:54
Тем не менее фраза користування кредитним лімітом употребляеться официально… вот здесь например https://privatbank.ua/business/kreditnij-limit-na-raschetnij-schet « Ставка прострочення (з 31-го дня користування кредитним лімітом) » -видете «користування кредитним лімітом» а не «кредитом».
21 січня 2018, 21:44
Суть слова «користування». Если ли Вы воспользовались этой кредитной линией, то по сути Вы взяли кредит.
21 січня 2018, 14:31
«Заборгованість за некористування кредитом 62 грн.» написал коряво или ему так сказали. Равносильно я банку могу выдвинуть требование заплатить миллион за то, что я не его клиент :)
21 січня 2018, 14:42
«Равносильно я банку могу выдвинуть требование заплатить миллион за то, что я не его клиент :)»
и банк вам за заборгованість за некористування їхніми послугами :),
але таке мабудь лише в мордорі може бути…
21 січня 2018, 14:51
Це були якісь нарахування за НЕ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ.
Кредит був повернутий повністю у сумі 620 грн., але оскільки картку вони не закрили, то якісь % «капали» два з половиною роки, бо я не користувався їхніми грішми.Таке враження, що вони теж не могли ними користуватись, бо я тримав їх у кишені.
21 січня 2018, 14:59
Не хочеться вас хоч якось задіти, але платити за «НЕ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ» це теж саме що заплатити за прохід або за безпечне перебування на Київському вокзалі.
Бо кредит ви погасили і їого вже нема, то яке «НЕ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ» може мати місце ??
Тай у тарифах нема такого пункту, звісно
21 січня 2018, 15:08
Такий пункт, як не дивно, виявляється є у договорі про кредит.Дуже дрібним шрифтом( це ж Приват!).
То ж його ніхто й не бачить і не читає.
21 січня 2018, 15:21
Не те що дивно… А неймовірно дивно.
У вас якись старий уникальний договір на руках і в ньому сказано таке? Або ви оформили в іншому банку а приват купив ваш борг?
або ви на сайті приват банку це побачили.?
21 січня 2018, 15:40
Про це мені сказали у відділенні два тижні тому.
Договір ще 2008 року.Нам такі картки з лімітом 620 грн « подарував» наш шеф, ПП.Домовився десь у відділенні.А ми,30 чоловік, пішли отримали і підписали договір.
21 січня 2018, 16:06
Шеф собі на бонуси від «операції» щось цікаве купив мабудь, інакше нащо їому було таке?
Тобто, ви взяли кредит 620гр, чи просто взяли картку з кредитним лімітом, який не чіпали (не влазили у мінус)?
21 січня 2018, 17:12
Картку з лімітом 620 грн, користувався, брав-клав.У 2015 вирішив закрити.Закриваю досі...:-D
21 січня 2018, 17:32
Якщо користувались кредитним лімітом, то чогож заборгованість за «НЕ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ».??
Я вже припустив, що ви взяли кредитку, але користувались як дебеткою, тобто в мінус не влазили і за це вам нарухували коміссію за «НЕ КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ»…
21 січня 2018, 17:37
Бо я з 2015 року не чіпав грошей!
А раз взяв картку, повинен бути рух!
Вони й картку не закрили з розрахунком на те, що народ не знає про «не користування коштами» і через якийсь час вони зароблять ще трохи грошей.
Завтра піду на розбори, відпишусь.
21 січня 2018, 17:55
Тепер я зрозумів.
тільки називається це — коміссія за моніторінг картки (в буклетіку по картці універсальна це і тарифи за це вказані)
от дівіться тут — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna питання\відповідь « У яких випадках проводиться моніторинг моєї неактивної картки?»
21 січня 2018, 18:12
Мабуть.Бо там було лишніх 93 копійки «власних коштів»!:-)
21 січня 2018, 20:50
Однозначно…

«Комісія за моніторинг картки, строк дії якої завершився та за якою 6 місяців поспіль не було операцій (відсутні інші активні картки)»

— понад 12 місяців тому – 100 грн за рік,
— понад 24 місяці тому – 500 грн за рік,
але не більше від залишку коштів на картці
22 січня 2018, 17:27
Ходив у відділення.
Карта і далі заблокована.Працівниця банку по своїх каналах на планшеті подала заявку в Головний офіс для розблокування.Хвилин через 15 розблокували і вона закрила картку.«ОПЕРАЦІЯ ПРОЙШЛА УСПІШНО».
Довідка про закриття і відсутність заборгованності коштує 100 грн(!).Мабуть треба буде взяти, бо через два роки знову можуть розпочатись телефонні дзвінки…
Вдома зателефонував на 3700 і оператор підтвердила, що о 16.19 год. картка закрита і в мене немає карток банку.
22 січня 2018, 21:46
Тобто ві 62гр не платили? чи 620?
раніше десь у 2007-2008 послуга смс повідомлення коштувала грошей, а сама карта 20доларів… і рік обслуговування теж 20долларів. може це за підключену тоді послугу смс повідомленнь накрапав борг… Зараз особливо нема за що в мінус влізти як не користуватись картою…
це одна довідка і про те ще нема рахунків, і про те що нема заборгованості, чи дві різні?
22 січня 2018, 21:47
Можно всё влепить в одну…
23 січня 2018, 6:21
Заплатив 62 грн.