Заблокували рахунок

Orandge 20 грудня 2017, 12:03
Раніше рахував що це кращий банк в Україні.
Але недавно побачив в себе таке повідомлення:
«Обмеження за карткою Банк змушений призупинити операції за Вашими рахунками згідно з постановою про накладення арешту. Детальніше на сайті pb.ua/1483.»
Почав виясняти чому заблокували, виявилось що виконавча наклала арешт на рахунки в сумі 852 грн"

Проте Приватбанк вирішив що арешт на 852 грн це значно мала сума, і наклав арешт на рахунок в повному обсязі тобто на весь рахунок, а це в декілька раз більша сума.
На запитання відповідно до якого рішення НБУ чи законодавства України наклали арешт на весь рахунок, а на вказану в поставі суму. Банк відмовився відповідати.
З моменту зняття арешту пройшло 26 — днів, рахунки досі заморожені.

P.S Я не відмовляюсь платити штрафи, але лист від виконавчої не надійшов.
І онлайн сервіси ПриватБанку круті, але поки він був приватний сервіс був кращий, а зараз видно що працює держава для себе, а не для клієнтів.
20 грудня 2017, 12:56
Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, щоб ми могли надати більш детальну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
20 грудня 2017, 16:39
Вам лучше этот вопрос решить с исполнителями. Непонятно, почему они вас не уведомили об открытии исполнительного производства. Может вас уведомляли, но вы не смогли забрать письмо? А про арест денежных средств на счетах вот, что написано в ЗУ Об исполнительном производстве (ст. 56, п. 10):

10. У порядку, встановленому цією статтею, виконавець, в провадженні якого знаходиться виконавче провадження, за заявою стягувача чи з власної ініціативи може накласти арешт на грошові кошти, які перебувають на рахунках (вкладах) чи на зберіганні у банках, інших фінансових установах і належать особі, яка має заборгованість перед боржником, яка підтверджена судовим рішенням, яке набрало законної сили.
Такий арешт знімається, якщо протягом п’яти днів з дня його накладення стягувач не звернеться до суду про звернення стягнення на грошові кошти такої особи в порядку, встановленому процесуальним законом.

Выясните в суде или у исполнителей, было ли обращение взыскателя о взыскании средств с арестованных счетов. Если нет, то, возможно, исполнители не правы, что не сняли арест, и тогда нужно обжаловать их действия и снять арест.