Самий кращий

sviat88 12 грудня 2017, 20:56
Самий кращий, прогресивний банк в Україні! Інші банки навіть зі своїми інтернет-банкінгами відстають років на 10. Ніколи ніяких проблем з банком не мав! Ніколи не бігав по відділеннях ні в кого нічого не просив, не принижувався, завжди відчував себе клієнтом. Постійне відчуття що твої кошти у безпеці. Усі ліміти банк піднімав на своє бачення. Але цього всього не замічав поки не почав користуватись послугами інших банків))) Сподіваюсь в майбутньому на подальшу співпрацю основану на довірі.

sanch ☺
sanch ☺
12 грудня 2017, 21:17
«співпрацю основану на довірі» на договоре, а не на доверии.
Алексей Клименко
Алексей Клименко
13 грудня 2017, 11:33
Да уж, и не лишним будет его прочитать и вникнуть (договор)
kopot220
kopot220
14 грудня 2017, 12:37
Детский сад — честтнное слово, пааннимаешь?! Когда Привату мешал устраивать беспредел зачитанный до дыр и изученный всеми спецами этого направления ??? Или возможно решение судов, или предписание исполнительных служб ?!
Уважаемые форумчане, Вы о чем? может это от погоды дипресняк глушит?

Да читайте хоть хором на Майдане сто раз и проверяйте семинарами юр., фин., спецами, светилами наук,
Банк завтра даже не скажет ( зачем? говорить напряг ) А НА ДВЕРЯХ напишут Штаб закрыт. Все ушли на фрот. А кого по статусу не положено на тропические фронты, будет тут отгавковаться ( база даных глюкнула!!! Наши рукы нэкралы!!! Цэ нэ мы -це наши попередныки ) в окружении защиты нац гвардии полиции и т.д. их всяких щас многовасто, И сто ?? Почитайте лучше сказок детям на ночь. Эх-хэхэ