Не банк а бандитське угрупування

bana2505 7 грудня 2017, 23:07
Сьогодні мала понад 200 дзвінків від працівників безпеки приватбанку, такі дзвінки надійшли на місце роботи колегам, знайомим. Питання знову про борги родича. Змушена була отримати документи з питання кредиту по якому терорезують мою всю родину. Від банку внятних пояснень не діждалась. В документах мене не згадано жодним чином. Бандити з приватбанку мають всю інформацію про місце прописки майновий стан і так далі а інші бандити — працівники банку такі дані надають порушуючи всі закони і правові норми. Втретє звертаюсь до керівництва приватбанку щодо припинення цього свавілля шантажу і погроз. Ще раз првторюю що звертаюсь і буду звертатись у всі державні органи щодо захисту!!!
8 грудня 2017, 17:03
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.

sanch ☺
sanch ☺
7 грудня 2017, 23:17
Вам нужно обращаться в полицию.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
8 грудня 2017, 16:49
Я вас умоляю, какие бандиты?! Обычные коллекторы — телефонисты и телефонистки! Мальчики и девочки, которые играются в важных дядь и теть с претензией на знание законодательства, а на самом деле не могут отличить уголовный кодекс от гражданского. Действуют тупо по скриптам, надеясь на человеческую безграмотность, хотя сами из-за своей глупости нарушают ряд законодательных норм, в том числе и уголовного характера! Интересно, какие это еще документы вы получили по чужому кредиту? Зачем? На каких основаниях? Вообще, в таких случаях ЧС вам в помощь или смена симки. А если уже совсем перегибают, то собирайте доказательства вымогательства и принуждения (189 и 355 УКУ, например) и в полицию. Но даже, если вы запишите разговоры и принесете неофициальные бумажки, подброшенные вам, то не ждите, что это будет доказательством вины банка. Банк всегда может легко отказаться от своих анонимных звонарей!