Мені здається що приватбанк вже переходить всі межі!

vikam0331 v 24 жовтня 2017, 19:23
17.10 я побачила, що на моїй карті обмеження на зняття коштів, я перезвонила на 3700 де почула таке: очікуйте дзвінка ми не знаємо в чому причина лише те, що ваші платежі потребують перевірки, сьогодні 24.10!!! Шановні, скільки я повинна чекати? ви заблокували МОЇ кошти, Зверніть увагу краще на реальних шахраїв, яких повно розвелося в інтернеті, цього чомусь ви не можете зробити, а от мене заблокували за 5 хвилин!і мені цікаво, коли все таки чекати дзвінка? моя заява 11056741, одного разу вже блокували мою карту, але на 2 дні, невже не могли відразу перевірити чи я шахрай чи ні? а якщо це єдині кошти на які я живу? ми довірили вам свої гроші, щоб вони просто зберігалися на картці, а ви не маєте права розпоряжатися іми, ви не поліція і не суд щоб ставити обмеження, з вашого у мене тільки ПЛАСТИК, якщо він вам так потрібен то заберіть його, а гроші мені віддайте ,,«»!!! РАніше це був наійний і найкращий банк для мене!
25 жовтня 2017, 17:03
Шановний Автор!
Перепрошуємо за тривале очікування.
Найближчим часом з Вами зв'яжеться співробітник банку для вирішення питання.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Мені здається що приватбанк вже переходить всі межі!