Нові заробітки Приватбанку

Katy1209 23 жовтня 2017, 20:34
ОБУРЕНА роботою служби безпеки банку!!! телефонують, тероризують, погрожують (що вбють моїх дітей і пришлють по шматках, щоб пам'ятала про кредит), вимагають сплату кредити моєї сестри (якого не існує, забогрованості ніколи не було) називають різні суми 209, 270 тисяч гривень. Діалогу з даними особами немає, так як вони використовують лише лайку в своїх розмовах.
Шановні керівники приватбанку, які нормативні документи надають Вам право:
1.розголошувати особисті дані своїх клієнтів.
2.де в законодавстві України прописано, що співробітники банку (в особі Ковальова С.В.) маю право так спілкуватись з клієнтами, тим паче, щось вимагати і погрожувати мені та моїм рідним.
3.якщо я Вам таки заборгувала кредитні кошти чому не викликаєте мене до суду?

Хто мені відшкодує кошти за моральну шкоду завдану ВАШИМИ ПРАЦІВНИКАМИ????
Шановні клієнти, будьте обережні в роботі з даним банком!
24 жовтня 2017, 11:07
Шановний Автор!
Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також Ваші контактні дані, щоб ми могли детально розглянути Ваш випадок та допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

VladimirGold
VladimirGold
23 жовтня 2017, 21:08
Запишите разговор и обратитесь с заявлением в полицию
Katy1209
Katy1209
24 жовтня 2017, 12:39
Зверталась, але від того краще не стало.
kopot220
kopot220
24 жовтня 2017, 2:26
И, что с того прослушивания, разве, что в финалисты \Украина мае таланты\ или как то поющее шоу.
У меня после прочитанного отзыва волосы зашевелились, Если и в правду такой текст изрекал звонивший, что не исключено, ищите встречу с этим отморозком под любим предлогом в плоть до обещаний передать 370тысяч но ему в руки и руки его вырвать в месте с языком, в этой процедуре через личные сообщения я Вам помогу.
Думаю банк в лице руководства уж настолько дать волю своим звонарям не мог, я с методами решения вопросов привата знаком и они доходили при бородатом до полного беспридела, но до такой дерзости… Я в шоке, сон потерян на неделю.
Katy, если Вас не затруднит отпишитесь тут или в сообщениях территориально где Вы