Приватбанк ШАХРАЙ!

5d899 24 липня 2017, 1:25
Багато років користувався послугами Приватбанку, але це вже перебор, реально! Заблокував усі рахунки і картки, завтра влаштую їм кузькіну мать в офісі! Зв'язуючись з цим банком будьте готові, що всі ваші особисті данні злиють 3м особам! Вони співпрацюють з шахраями і самі відкрито проводять афери з оплатами по терміналах та приват24.Особисто у мене жодних заборгованостей перед цим банком немає, але як виявилось моєму родичеві намалювали борг по карті, але чомусь до відома вирішили ставити не його, а мене!? Це взагалі як розуміти, дзвонили з лівого номера 0567369123. Запам'ятайте цей номер і відразу посилайте на… и. Як виявилось родич вчасно все сплатив, просто чомусь термінал в відділені Приватбанку вирішив, що ну його на… і гроші на рахунок не прийшли, при цьому жодних чеків як ми знаємо приват термінал тепер не дає, а про те що оплата не пройшла і є борт Приват банк вирішив клієнта не повідомляти, а передав привіт через рідню.У мене питання -Ви там в банку зовсім ***?
24 липня 2017, 17:25
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
Направте, будь ласка, в особистому повідомленні деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію і вирішити виниклі питання.
З повагою, ПриватБанк.

24 липня 2017, 10:58
Наконец-то хоть один приватовский терминал «сбойнул» — а то всё Ощад да Ощад.

Я бы рекомендовал закрыть все счета в Привате и перейти на обслуживание в Альфа-банк — там вам точно понравиться и с шахраями они не сотрудничают. :-)
30 липня 2017, 22:06
Радость злорадная. А на Альфу тоже жалобы есть, так что здесь не нужно из чёрного делать белое, господин главный оппонент.
31 липня 2017, 8:57
Вот так всегда — на всех не угодишь.

Выберите по отзывам самый честный банк и работайте только с ним, его терминалами, банкоматами и кассами — и будет вам счастье…
Екатерина Микулина
Екатерина Микулина
1 серпня 2017, 21:43
Плохого мнения о Приват банке. В 2016 году сотрудники мой плюс по лимитной карте оформили минусом под процент, это ~9000 грн, а мне выплачивай. По телефону внушают, что я потратила столько денег.
2 серпня 2017, 6:42
А выписку движения денежных средств по счёту не пробовали анализировать — телефонные разговоры никуда не приложишь.