Получение валютного депозита

ALLAU 20 липня 2017, 18:53
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 65
05.07.2017 Прийшла в банк отримати валютний депозит, термін якого закінчився.
Сума становила Х32,25. Менеджер, уточнивши ситуацію в касі повідомив, що видати можуть тільки сотні, а решту суми запропонував в грн. Мені потрібна була валюта. Запропонували доплатити до 100 $. Такої суми у мене на руках не було. Менеджер поклав гроші на рахунок: «Візьмете в інший раз, коли в банку будуть гроші».
20.07.2017 Прийшла в банк отримати залишок коштів валютного депозиту. У касі тільки 20 $ в наявності, але видати можуть після того як я сплачу комісію. Я відмовилася. З цих депозитних грошей вже були зняті всі комісії і податки. Це вже гроші на видачу. Чому я повинна оплачувати комісію ще раз? Допомогти нічим не змогли.
Звернулася по допомогу до менеджера Приват24 онлайн.
«По Вашому питанню подана заявка № 10575253. Регламент вирішення питання — 5-7 днів. З Вами обов'язково зв'яжеться співробітник Головного офісу для надання відповіді.»
20.07.2017 передзвонила менеджер Лариса і повідомила, що все було зроблено правильно. Я хотіла запитати в неї чи маю я право отримати саме 22$. Але рівно в 18:00 дзвінок перервався, мабуть в неї закінчився робочий день.
Чи маю я право отримати саме 22$, не в грн і без комісії? Де і коли?
21 липня 2017, 18:41
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за доставлені незручності.
З повагою, ПриватБанк.

20 липня 2017, 19:03
Ключевое питання: за що комiciя?
Невже перерахували залишок на карту унiверсальну? Навiщо?
aragorn2012
aragorn2012
20 липня 2017, 22:39
Проблема создана из ничего. Взяли бы в гривнах остаток. Из мухи делаете слона.
21 липня 2017, 9:55
В Привате если открываете депо, сразу тут же открываете карту для выплат в валюте депо, если такой карты еще нету. Она открывается «мгновенно» и бесплатно. И не важно что могут быть карты для выплат в других валютах. Именно для выплат и именно в валюте депо. И будет Вам счастье. По окончании депо аккуратно следите чтобы манагер перевел депо на карту для выплат. Либо самостоятельно через п24. Главное не промазать. А дальше можете бодаться с ними сколько угодно ничем особо не рискуя… :)
dev81
dev81
21 липня 2017, 12:44
Радуйтесь что вам вообще отдали увы так везет не всем.а по сути представил приходит человек и говорит отдайте мои 132 доллара и 38 центов а потом скандал поднимает что нет 38 центов(я образно) бред…
22 липня 2017, 9:59
Карта для виплати долара у мене є, але за правилами Приват банку валюта з депозиту на карту для виплат не перераховується. Вопрос не в тому, що повнна я радіти, що віддав банк гроші, чи можу я заплатити комісію. Вопрос в тому, чому гроші на виплату покриваються повторною комісією з претензіями на гарне обслуговування?
І у відповіді банку, без пояснень, знову наполягання сплатити комісію. Поясніть детально чому?
22 липня 2017, 16:09
Якщо вам перерахували на карту універсальну кошти по депозиту, то згідно тарифів по картам які вказані на сайті банку ви знімаєте з неї кошти з комісією 1% від суми. При знятті коштів з карти для виплат комісія не знімається. Співробітник коли вам зараховув кошти з депозиту мав запитати на яку карту ви бажаєте зарахувати ці кошти. Ви самі приймаєте рішення куди бажаєте зарахувати ваші кошти.
22 липня 2017, 17:16
>>за правилами Приват банку валюта з депозиту на карту
>> для виплат не перераховується
Новый анекдот?
Только через карту для выплат все и делается. Даже больше, п24 громко ругается на счет процентов за снятие, когда перевод с депо производить на универсалку.
22 липня 2017, 18:07
Якщо в мене є валютна карта універсальна, то з депозиту валютного я можу кошти перерахувати на будь-яку свою валютну карту(в тому числі універсальну). Я можу вибрати універсальну і розрахуватися нею без комісії.
22 липня 2017, 22:56
За границей. в Украине все полюбому будет переводиться в гривну. а курс обмена в привате печальный…
При этом Вы точно также можете перевести с депо на валютную карту для выплат, с которой точно также расчеты бесплаты и снятие наличных $$ в кассе бесплатно.
22 липня 2017, 19:35
PrivatBankQM Для більш детального розгляду Вашого питання, уточніть Ваші контактні дані та опишіть більш детально суть Вашого питання.
05.07.2017 Закрила валютний депозит. Виплатили не всю суму, бо не було валюти. Решту 22$ поклали на мій рахунок сказавши, що я можу забрати в інший час.В мене є карта для виплат доллар, але мені пояснили, що валютні кошти з депозиту на неї не перераховувуються, так як грн. Тому менеджер мені переказав залишок неотриманого мною депозиту на рахунок -22дол. 20.07.2017 була в банку і виявилося, що я можу взяти долари тільки з комісією! Чому? Це чиста виплата, з якої уже всі податки і комісії зібрані! Номер депозиту 26351631273505. Мій тел.: +380 (98) ........, Viber. З повагою, Алла

22 липня 2017, 20:58
Якщо не хочете втрачати відсотки, то можете перевести кошти на карту універсальну і зможете нею розрахуватися без комісії і так ви нічого не втратите. Шукати відділеня де буде 22 USD це можна сказати безнадійно
22 липня 2017, 21:06
Дякую! Намагаюся примусити Приват банк сказати теж саме.
22 липня 2017, 21:07
PrivatBankQM Дякуємо за надані дані. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Ваше питання раніше було розглянуте співробітником банку, з рішенням по якому Вас повідомили. Ви можете звернутися до найближчого відділення банку для зняття коштів з Вашого рахунку, згідно тарифів за сняття коштів з поточних рахунків. З повагою, ПриватБанк.

Прошу пояснити вислів «для зняття коштів з Вашого рахунку, згідно тарифів за сняття коштів з поточних рахунків». Мені потрібно буде сплатити за ці 22$ комісію?
22 липня 2017, 21:11
Я так розумію, що вам перевели кошти на поточний рахунок. При знятті з нього комісія така як з карти універсальної. Спробуйте зайти в приват24, вони мають у вас там відображатися і ви зможете їх перевести як переказ між своїми рахунками на іншу вашу карту.
26 липня 2017, 19:13
Дякую за відповідь. Я спробувала так зробити, як Ви порадили. При переведенні з поточного рахунку на карту для виплат є комісія, з 22$ це 11центів. Це невелика сума, та справа ж не в цьому.
А Приват банк відморозився і стверджує, що все правильно і у нього такі правила.

Шановний Приват банк, якщо вам подобаються ваші правила, то самі і грайтеся по ним.
Я для себе висновки зробила і друзям пораджу. Тай ви самі собі рекламу зробили!!!
27 липня 2017, 7:54
Одкрийте депозит на мінімально можливий строк на отой залишок, а по його закінченні суму переведите на карту для виплат.