Пощастило

KlavaKlava 12 травня 2017, 14:59
Вирішила не поповнювати ряди тих хто пише лише негативні відгуки. Отже депозит повернули з усіма процентами. Обслуговування відбулось швидко, професійно, коректно, просто на вищому рівні! не можу повірити, що отримала своі гроші, адже в грудні здавалось, що це « кінець»!
Звісно на новий вклад не погодилась, вистачило пережитого шоку. Тимбільше не втихають чутки, що банк будуть продавати, війна в краіні продовжується(( Потрібно шукати інші можливості додаткового заробітку крім депозита.
Мені пощастило, або все налагодилось в краіні і « приватбанку»?! кожен сам для себе вирішує.
12 травня 2017, 15:11
Шановний Клієнт!
Просимо Вас не керуватися недостовірною інформацією. ПриватБанк працює в штатному режимі. Всі наші новини ми активно публікуємо на https://privatbank.ua/ru/news/.
З повагою, ПриватБанк.

Vitok
Vitok
12 травня 2017, 15:12
Ще мені одна новина є, я ще на початку Березня міг забрати свій депозит без проблем. Переоформив на новий термін.
13 травня 2017, 8:20
Ну раз у вас закінчувався термін допозиту у березеі то могли забрати. Я не могла забрати ще не було закінчення мого терміну. Якщо для вас не новина то пройдіть осторонь мого допису — відгуку! Таке враження, що деякі особи читають між рядків В кінці відгуку, чітко написала, що кожен сам вирішує, як йому бути зі своіми фінансами і чи переоформляти депозит на новий термін. З подякою і довірою до « приватбанку» краще б написали окремий відгук і свою думку без ще однієі новини
13 травня 2017, 8:31
Шановний « приватбанк», як можна не керуватися недостовірною інформацією. Ще чудово згадується, як усім повідомили несподівано про реструктуризацію банкуі чомусь завчасно на сайті ніхто ніяких новин не публікував, і навіть для самих працівників — це був шок! Я мала можливість годину спостерігати за іхнею роботою в паніці, коли мені годину не давали доступ до сейфовоі скриньки в грудні. Маю право вирішувати самостійно кому довіряти, а кому ні, після таких «чудових „подій, які стались з “ приватбанком» А ще не потрібно забувати, що у нашій краіні війна і фінансова ситуація варай нестабільна.
13 травня 2017, 8:38
Верховна Рада ввечері у вівторок, 20 грудня, проголосувала за президентський законопроект, який передбачає розширення державних гарантій вкладів фізичних осіб на всі державні банки.
Проект закону №5553.
Але президент закон так і не підписав до сьогоднішнього часу.
А ще сотні осіб, більше двох років чекають на повернення коштів з фонду гарантування в розмірі 200 тис. грн з усіх нам відомих збанкрутівших банків.
От і вкладай гроші в депозит — це як лотерейний квиток! А раптом пощастить!