Не можливо знати кошти з поточного рахунку

Vadim Voytenko 4 січня 2017, 9:12
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Маршала Жукова, 13
Зробив замовлення валюти з поточного рахунку в відділенні з авторизацією на 16.12.16, підтвердили на 20.12.16. На 20.12. в касі сказали, що нічого не привезли в зв'язку з націоналізацією. Коли будуть видавати інформації немає. Через декілька днів через колл-центр дізнався, що начебто вже все видають. Замовив 28.12 на 30.12 прийшло підтвердження. 29.12 інформують, що буде доступно 03.01 і приносять вибачення. 30.12 інформують, що 03.01 валюти не буде, треба перезамовити. Замовляю 30.12 на 06.01, 31.12 приходить смс, що валюта буде доступна тільки 04.01 і знову вибачаються. Причому останнє замовлення зроблене не в регіональне відділення, а в центробанк Одеси, в самому ж відділенні з авторизацією і т.д. Сьогодні в 8 ранку, 04.01 приходить смс, що готівка буде доступною, аж 10.01, це як розуміти??? Це просто знущання якісь… Причому самі ж працівники кажуть знімайте в банкоматі. Якщо в приваті купівля євро були по 28.40, а продаж 28.80, то в банкоматі того ж привата мені видали по курсу 27.49!!! От вам і покращення, і націоналізація, і зв'язка Порошенко-Гонтарєва. Був один нормальний банк і той переср*ли… А ви чекайте, що в цій країні щось поліпшиться. Та ніколи! Після націоналізації банк категорично не рекомендую… Так як і інші державні банки.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
4 січня 2017, 9:55
Vadim Voytenko, доброго дня!
Приносимо вибачення за незручності, спричинені цією ситуацією. В даний час, через велику кількість замовлень, співробітники можуть не встигати підкріплювати відділення валютою в повному обсязі по всіх замовленнях. Ми сподіваємося на Ваше розуміння, і просимо провести повторне замовлення коштів на більш пізній період.
​​​​​​​З повагою, ПриватБанк.
Mikhrin
Mikhrin
4 січня 2017, 11:06
Извинения оставте себе, а деньги отдайте их владельцам и не помешало возместить моральный ущерб и потеренную выгоду.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не можливо знати кошти з поточного рахунку