Не раджу тримати свої кошти в ПриватБанку

Елена Колесник 2 грудня 2016, 15:38
заблокували 22.11.2016 року всі картки, які були у мене в Приватбанку( кредитові та дебетові). З*ясувати підставу та причину до сьогодні так і не вдалося, 3700 блокує доступ до оператора, в відділенні нічого не говорять, крім того, що банк заборонив працювати зі мною. Чекайте, з вами зв*яжуться… сьогодні був вхідний дзвінок з банку, ха-ха, не встигла навіть до вуха піднести трубку для відповіді… все… смс- не вдалося додзвонитися, деталі на 3700( який мене блокує), або приват24, де навіть звернення за номером, що зазначили в смс немає… до цього більше 10 років бездоганної кредитної історії.
Мінфін
Відповідь адміністратора
2 грудня 2016, 19:16
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 02.12.2016).
Пользователь предоставил по запросу администрации сайта подтверждение, что он является клиентом данного банка.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
2 грудня 2016, 17:16
Добрий день, Олена!
Відповідальний співробітник зв'яжеться з Вами повторно завтра і надасть відповідь на Ваше звернення.
З повагою, ПриватБанк.
5 грудня 2016, 13:35
К сожалению, вы очередная жертва этого беспредела. Если сумма существенная — нужно обращаться в суд, по — другому вы денег не получите, приват будет водить вас по кругу«3700-helppb@-cлужба безопасности», а потом вам скажут что вы мошенница. Не теряйте время. Вот процедура взыскания денег с подробностями http://minfin.com.ua/blogs/danylegend/101265/. Если исковое нужно — пишите, раздаю бесплатно образец.
Елена Колесник
Елена Колесник
5 грудня 2016, 17:56
Дякую, Даниле я вже отримала від вас на електронну адресу лист з заявою. Добре що є такі люди, які допомагають іншим.Дякую Вам.
5 грудня 2016, 20:47
Спасибо на добром слове, извините, всех не запоминаю, реагирую на отзывы новые. Что касается Вашего вопроса про взыскание процентов за пользование средствами на заблокированных картах — вопрос очень актуальный, практики такой не имею, но в конкретно данном случае считаю, что она и не нужна — все очевидно, вы, как и все, кому блокировали карты — имеете на это полное право. Только нужно предоставить доказательство даты начала блокировки, чтобы верно рассчитать проценты. Всем клиентам рекомендую включать данное требование в исковое заявление

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не раджу тримати свої кошти в ПриватБанку