Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Дніпро, пр-т Лесі Українки, 55

Адреса:
Дніпро, пр-т Лесі Українки, 55
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Чергове відділення Приватбанку, яке обладнано системами безперервного живлення та працює за умов довготривалого відключення електрики.

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
10 лютого 2024, 16:00
В додатку приватбанку мені прислали форму для актуалізації даних, так к мені виповнилось 45 років. Я сфотографувала свої документи, заповнила форму та відправила. Мені відмовили в актуалізації тому що адреса моєї реестрації не співпадає з адресою яка є в базі привабанку. Я другий раз відправила форму акуалізації, на цей раз відмова тому що дуже великі поля у фото з документами.
Тоді я пішла у відділення приватбанку на пр. Л.Українки, 55 Дніпро і там менеджер ще раз сфотографувала та заповнила форму актуалізації, але знову відмова через те що адреса реестрації не співпадає з адресою в базі приватбанку. Як мені пройти актуалізацію без цих проблем?
Коментарі (1)
Ответ банка
Приватбанк
10 лютого 2024, 18:36
Вітаємо.
Якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу реєстрації відмінну від тої, що вказана в паспорті, фото якого було прикріплено, актуалізація не буде коректною.
Для успішної актуалізації даних – необхідно вказувати актуальні та коректні дані, які збігаються з даними в паспорті.
Зазначимо, що фото документа має бути чітке (бажано при гарному освітленні), текст читабельним, мають бути видні всі поля і написи на розвороті документа.
У разі виникнення питань ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або в Приват24 — наші фахівці будуть раді допомогти.
1
13 жовтня 2023, 10:21
Нема в касах банка валюти — то повертайте кошти, овертрафтом.
А ні за тим, що обдираєте на 125 грн на кожній $100.
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
13 жовтня 2023, 11:39
Вітаємо.
На жаль, у публікації не вказано даних, щоб ідентифікувати вас, як клієнта банку, та вирішити питання. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та проаналізувати ситуацію.
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Днепре 🏦 / Відділення Приватбанк: пр-т Лесі Українки, 55, Дніпро
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Дніпро, пр-т Лесі Українки, 55. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Дніпро, пр-т Лесі Українки, 55- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.