Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Рівне, пр-т Миру, 8

Адреса:
Рівне, пр-т Миру, 8
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
19 березня 2023, 20:30
Користувались як ФОП приватбанком 15 років! Але 10.03.2023 пятниця, при користуванні рахунком ФОП була виявлена нехватка коштів на оплату постачальнику. При спілкуванні з банком було виявлено зняття в той же день в США 7 валютних транзакцій в USD на суму більше 89 тис грн. сумарно, через картку ключ до рахунку ФОП!!! Відповідно все це з відсутнім від банку верифікацій і смс, без змін лімітів по карті і без перевірки підозрілої транзакції в іншій країні і без перевірки угод на такі міжнародні покупки послуг. Відповідно товар не був оплачений в той день і діяльність Фоп з торгівлі була паралізована на тривалий час, наші клієнти не отримали свої замовлення вчасно! Картку ключ в пятницю заблокували і гроші були якийсь час заблоковані приватбанком, як виявилось ненадовго лише до понеділка, в понеділок їй банк благополучно після поданих заявок і скарг на служби підтримки банку відпустив на шахраїв. Безпека банку і банк мовчить. Грошей на ФОП нема. Звернулись в поліцію (і звернемось у суд). Всім ФОП шукайте для своїй Фоп інший банк, картки ключ до рахунків терміново блокуйте і забудьте про них, скоріш базу приватбанк продав або вона зламана. Адже фізично карткою не користувались і вона на руках. Приват24 фіз. особи не був зламаний і сторонніх входжень не було.
Коментарі (6)
Ответ банка
Приватбанк
20 березня 2023, 9:59
Доброго ранку!
Оплата на сторонньому сайті можлива лише за умови введення даних картки, що відомі її власнику. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Зі своєї сторони ми проводимо оскарження платежів та зробимо все, щоб повернути вам кошти. Наразі заявки на оскарження в роботі і за результатом їх розгляду ми вас додатково проінформуємо.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Рівне, пр-т Миру, 8. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Рівне, пр-т Миру, 8- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.