Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Ужгород, пр-т Свободи, 3

Адреса:
Ужгород, пр-т Свободи, 3
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, перерва: 12:30-13:30, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
11 грудня 2023, 20:25
08.12.2023 Отримав сповіщення про розірвання договору, якщо станом на 14.12.2023 кошти не будуть перераховані на вказаний рахунок в іншому банку — відкривається справа у прокуратурі. Мовчу про те, що кошти з ФОП рахунку було неможливо дістати, тому що ніби-то у співробітників був відсутній доступ, іншими словами Приват вже привласнив мої кошти.
Коментарі (6)
Ответ банка
Приватбанк
12 грудня 2023, 10:51
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
За результатом перевірки бачимо, що всі кошти перераховані за реквізитами, вказаними в заяві.
5
19 грудня 2022, 11:13
Я должна это написать.
Начитавшись отзывов здесь и на других сайтах про НЕвозврат депозитов в Приватбанке, я, мягко говоря, была в шоке … Но, к моему счастью, мне по первому же требованию вернули ВСЁ! Все мои заявки на выдачу налички были выполнены точно по датам, без проволочек.
Работники отделений в Ужгороде по проспекту Свободы 3 и по ул. Швабской 57 сработали на «отлично».
Мой Новый год будет с отличным настроением.
Коментарі (2)
Ответ банка
Приватбанк
19 грудня 2022, 12:28
Вітаємо.
Дякуємо за позитивну оцінку роботи банку! Нам дуже приємно, що наша стандартна робота викликає у вас тільки позитивні емоції.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Ужгород, пр-т Свободи, 3. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Ужгород, пр-т Свободи, 3- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.