Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Рівне, смт. Клевань, вул. Центральна, 10-А

Адреса:
Рівненський район, смт. Клевань, вул. Центральна, 10-А
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, (каса: 08:30-17:30, перерва: 12:30-13:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
5 не зарахована
21 серпня 2022, 0:38
Дуже хороше обслугокування на касі. Приїхала в банк, щоб зняти 150 євро, і думала що мені відмовлять через те, що я не замовляла готівку на касу. Але мені видали валюту і чек. Обслуговування просто не очікуване. Безпроблемне. І дуже швидке без заморочок. Я би всім рекомендувала Приват Банк. Він суперовий.
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
21 серпня 2022, 11:22
Вітаємо!
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Рівному 🏦 / Відділення Приватбанк: смт. Клевань, вул. Центральна, 10-А, Рівне
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Рівне, смт. Клевань, вул. Центральна, 10-А. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Рівне, смт. Клевань, вул. Центральна, 10-А- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.