Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Львів, вул. Костюшко, 5

Адреса:
Львів, вул. Костюшко, 5
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, (каса: 09:00-18:00, перерва: 13:00-14:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
28 березня 2022, 13:09
Доброго дня! 24 березня о 7:59 ранку хотіла зняти гроші в банкоматі за адресою місто Львів, вулиця Січових Стрільці (у вашому додатку вона значиться Костюшка 5). Там розташовано два банкомата, не знаю їх номерів, но я хотіла зняти гроші у лівому з них. Зняти я хотіла із своєї картки. Сума яку хотіла зняти — 10000 грн. Після вибору суми я обрала, що не хочу чека. Банкомат почав гудіти. Гудів десь хвилину-дві. Після чого з’явився чорний екран. Після чого було написано, що час очікування вийшов, банкноти повернуті в банкомат. Після того як з’явилася ця інформація на банкоматі мені він видав картку. Грошей я так і не отримала. Я зразу написала в службу підтримки в приват24. Сформували заявку на повернення коштів.
25 березня, на наступний день я отримала відповідь, що моя заявка відхилена. Я знову звернулась у службу підтримки. Там мені сказали, що перша заявка була сформована некоректно. Зробили ще одну заявку. При перевірці стану нової заявки я побачила, що ви ще раз очікуєте інкасацію, хоча в першій заявці ви також писали, що очікуєте інкасацію після чого відхилили заявку.
Банкомат розташований в центрі Львова. Неможливо, що він очікує з 24 березня на інкасацію. Я залишилась без грошей. Отримала таке повідомлення від банку при оформленні заявки — Заявку на 10000.00 UAH прийнято. Регламент опрацювання — 1 день, якщо потрібна інкасація — до 3 днів.
Заявка номер 24468705
Коментарі (5)
Ответ банка
Приватбанк
28 березня 2022, 14:58
Добрий день!
Перепрошуємо за незручності.
На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Ми проведемо роботу з фахівцем підтримки, щоб покращити якість обслуговування в майбутньому.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Львів, вул. Костюшко, 5 . Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Львів, вул. Костюшко, 5 - конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.