Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити

Відділення Приватбанк: вул. Припортова, 38, Черкаси

Адреса:
Черкаси, вул. Припортова, 38
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, перерва каси: 12:30-13:30, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
27 листопада 2024, 12:03
Сьогодні сталась дуже прикра ситуація, в результаті якої я задумуюсь над припиненням співпраці з банком.

Я замовив готівку, долар США, прийшов до каси, а мені кажуть, що є готівка тільки старого зразка. Я б не писав цей відгук, якби не побачив, що переді мною, і декільком людям після мене видавалась готівка нового зразка.

На скільки я зрозумів, в даному відділенні готівка нового зразка тільки для «своїх».

Я розумію, що зараз сюди прийде співробітник банка, і буде мені говорити що всі зразки, як нові так і старі — валідні. Но питання тут не в тому.
Коментарі (9)
Ответ банка
Приватбанк
PrivatBankQM
27 листопада 2024, 12:25
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що у вас накопичилося стільки негативу.
ПриватБанк здійснює видачу валюти згідно з чинними вимогами Національного Банку України. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій видачі готівки, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу. Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
1
20 травня 2020, 22:04
30.04.2020 в 11.22 задал вопрос о том смогу ли я снять наличными деньги (доллар) со своего текущего счета.
Специалист Илья мне сказал «Так, можете замовити готівку на відділення. Замовдення з 04.05 доступне» (скриншот в прикрепленном).

Предварительно заказав выдачу наличных в оговоренное время я подошел в кассу банка. Кассир мне отказала в выдаче денег с текущего счета (отделение — Черкассы, ул. Припортовая, 38).

Скажите в чем проблема?
Почему один работник вашего банка говорит одно, а другой работник банка не выполняет оговоренные действия?

Отправил данное обращение в службу поддержки 06.05.2020.
Уважаемый клиент, спасибо за Ваше обращение! Номер Вашей заявки: 38907. Срок обработки заявки – 3 рабочих дня. Ответ Вам будет предоставлен на указанный e-mail или в мобильное приложение Privat24.

Сегодня 20.05.2020… Ни на e-mail ни в мобильное приложение Privat24 ответа не поступало.
Вот такое…
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
21 травня 2020, 11:17
Добрий день!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.