Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Львів, пр-т Червоної Калини, 66-А

Адреса:
Львів, пр-т Червоної Калини, 66-А
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Чергове відділення Приватбанку, яке обладнано системами безперервного живлення та працює за умов довготривалого відключення електрики.

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
20 грудня 2022, 16:10
я просила допомоги, мені потрібно було перевести гроші із кредитної карточки на номер приватного підприємця.Попросила щоб простежили правильність моїх дій, бо я це роблю вперше, відчула себе приниженою, а також футбольним мячем.Обслуговувала мене Софія.
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
20 грудня 2022, 18:46
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що звернення у відділення залишило у вас неприємний осад. Ми хочемо, щоб всі наші співробітники були клієнтоорієнтованими. Проведемо відповідну роботу, щоб уникнути повторення подібної ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
3
7 вересня 2022, 11:31
На відділннні не володіють інформацією стосовно роботи додатка приват 24, і запевняють, що клієнт у додатку повинен усе знати сам.
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
7 вересня 2022, 13:08
Вітаємо.
Ми дуже шкодуємо, що звернення в наше відділення залишило неприємне враження. Для нас важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратися в ситуації.
2 не зарахована
13 грудня 2021, 17:52
Приватним виконавцем було повернення коштів 07.12.21. на карточку Пакунок Малюка. Коштів немає. На гарячій лінії конкретно сказати нічого не можуть. Мною була залишина заявка 07.12.21. обіцяли прояснити ситуацію до 08.12.21. не прояснили. 12.12.21. прийшло повідомлення про те що номер вашого звернення змінив номер і чомусь став від 12.12.21. і ще буде розглядатися 1−3 дні. Що ж там можна стільки часу розглядати???
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
13 грудня 2021, 18:45
Добрий вечір!
Приносимо вибачення за можливі незручності. Ваше питання в роботі. Зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь в найкоротший термін.
1 не зарахована
9 грудня 2021, 22:22
З карточки Пакунок Малюка було знято кошти згідно виконавчого впровадження. Як можна перевести кошти з рахунку спеціального використання на інший рахунок загалка, але питання полягає в іншому. На нарячій лінії залишала заявку стосовно того що виконавець хоче повернути кошти, оператор запевнив мене що 8.12.21. все вияснять і мені зателефонують. Ніхто не зателефонував. 9.12.21 телефоную сама, так заявка є, стверджує оператор на гарячій лінії, вам сьогодні обов’язково зателефонують. Далі тишина. Виконавець написав номер платіжного доручення на повернення. Платіжка від 07.12.21. кошти незараховано!
Коментарі (2)
Ответ банка
Приватбанк
10 грудня 2021, 10:29
Добрий день!
Питання в роботі у профільних фахівців. Ми прагнемо вирішити його якомога швидше. За результатом з вами додатково зв'яжеться співробітник банку.
1
3 грудня 2021, 23:30
Банк зняв кошти з рахунку який являється з особливим режимом використання. Власник картки не може зняти кошти оскільки це пакунок малюка, а банк без проблем їх перечислив на рахунок сторонньої людини. Пояснення немає одні відмазки. Працівники навіть не знають що відповісти, куди поділись кошти…
Коментарі (3)
Ответ банка
Приватбанк
4 грудня 2021, 9:42
Добрий день!
Ваше питання вже на розгляді у наших колег. Зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь в найкоротший термін.
1
25 листопада 2021, 23:04
Приват банк, у якому я обслуговувався близько десяти років, мав депозити, і ніколи не було ніяких протермінувань, (так само і в інших банках), вирішив зменшити кредитний ліміт з 21000 до 0, але як повідомив співробітник Приват банку, що це у них така супер інновоційна автоматизована система, яка працює по сотнях алгоритмів, хотілося б дуже дізнатися що ж там такого система побачила щоб зменшити ліміт до 0, хоча три дні перед тим, Приват банк запропонував мені змінити умови кредитної карти, по акції Новий рік без відсотків (3 місяці користування кредитними коштами без нарахування відсотків (0.00001%)).
Коментарі (1)
Ответ банка
Приватбанк
26 листопада 2021, 9:51
Добрий день!
Дійсно, банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Рекомендуємо вам накопичити позитивну кредитну історію, відкрити депозит від 10000 гривень, мати на картці для виплат обіг коштів не менше, ніж 3000 гривень в місяць і погасити поточні кредитні зобов’язання в фінансових установах. Ці фактори значно підвищать шанси для отримання вами бажаної суми кредитних коштів.
Ліміти переглядаються регулярно. Ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і ви зможете ним скористатися.
З повагою, ПриватБанк.
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Львові 🏦 / Відділення Приватбанк: пр-т Червоної Калини, 66-А, Львів
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Львів, пр-т Червоної Калини, 66-А. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Львів, пр-т Червоної Калини, 66-А- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.