Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Ладижин, вул. Будівельників, 19-А

Адреса:
Вінницька область, Ладижин, вул. Будівельників, 19-А
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:00-17:00, (каса: 08:00-17:00, перерва: 12:00-13:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Чергове відділення Приватбанку, яке обладнано системами безперервного живлення та працює за умов довготривалого відключення електрики.

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
14 червня 2022, 15:51
Вирішила через термінал поповнити кредитний рахунок (не є клієнтом цього банку). Ввела все, підтвердила. Здавалося все ок. АЛЕ… На протязі 3 робочих днів кошти так і не дійшли. На гарячій лінії вишу вже 4 раз по пів години — але мій дзвінок ніхто не бере. Я просто в «восторгі». В банкі мені сказали, що це питання можна вирішити тільки коли я стану клієнтом. Я навіть про це і чути не хочу… Як можна з провідного банку зробити таке ***!!!
Коментарі (1)
Ответ банка
Приватбанк
14 червня 2022, 17:23
Добрий день!
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Якщо ви не являєтесь нашим клієнтом — то для вирішення вашого питання радимо вам оформити картку банку, щоб ми змогли зарахувати кошти ідентифікованій особі.
Після повернення суми, вам не обов’язково бути нашим клієнтом. Ви відразу можете зняти кошти та закрити картку.
З повагою, ПриватБанк.
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Ладижині 🏦 / Відділення Приватбанк: вул. Будівельників, 19-А , Ладижин
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Ладижин, вул. Будівельників, 19-А . Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Ладижин, вул. Будівельників, 19-А - конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.