Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Чортків, вул. Степана Бандери, 20

Адреса:
Тернопільська область, Чортків, вул. Степана Бандери, 20
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Чергове відділення Приватбанку, яке обладнано системами безперервного живлення та працює за умов довготривалого відключення електрики.

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
27 липня 2022, 22:35
22:12
Звати Олександра.м.Чортків.

Сьогодні була у відділенні банку.Там твориться жах:" Привела маму, щоб відкрити їй картку.Працює один менеджер.Це 13.40.
Друга пішла в центр на обід.
Одна обслуговує: відкриття карток рахунки, але сьогодні багато людей із заявами про допомогу.Що твориться жах.Людец уйма.Черга аж на вулиці.Основна частина пенсіонери, які стоять годинами, нічого не розуміють.Ніхтотнічого не пояснює.Вони, як замучена, не розуміючи маса людей.
Невже не може обслуговувати, хоч би два менеджера, не кажу вже про три.Про відношення менеджерів, це взагалі окрема тема Розберіться, наведіть порядок.Я, як клієнт банку розчарована, це м’ягко сказано
Коментарі (4)
Ответ банка
Приватбанк
28 липня 2022, 10:57
Добрий день!
Приносимо вибачення за те, що ви та ваша мама відчули незручності, пов'язані з чергою.
Банк щодня працює над тим, щоб ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. На нашому сайті https://privatbank.ua/map ви можете знайти інформацію щодо завантаженості по будь-якому відділенню, що значно допоможе вам розрахувати та заощадити час.
З повагою, ПриватБанк.
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відділення та банкомати Приватбанку в Чорткові 🏦 / Відділення Приватбанк: вул. Степана Бандери, 20 , Чортків
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Чортків, вул. Степана Бандери, 20 . Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Чортків, вул. Степана Бандери, 20 - конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.