Крадіжка грошей з депозитного рахунку.

Andriy9 23 лютого 2020, 18:03
Відділення за адресою: Київ, вул. Михайлівська, 2
Оформив депозит в банку OTP в Михайлівському відділені. Вніс крупну суму. Через пару днів в мене пропала можливість користуватись сім карткою(оператор Водафон). Коли я відновив доступ до картки, з мого рахунку через інтернет банкінг зняли майже всі гроші, на рахунок невідомої особи. Керівник відділенням обіцяла допомогу банку. Ось вже як рік пройшов, на запити, тишина. На основі цього правопорушення відкрите кримінальне провадження. Банк вкрай не рекомендовано для користування. Банк шахрайницьких схем №1. Шкода, що на minfin.com.ua він так високо оцінений, орієнтувався на цю оцінку перед відкриттям депозиту.

23 лютого 2020, 20:51
Если третьи лица знали финансовый номер, «угнали» СИМ-карту, с её помощью получили доступ к счету - то в чем вина банка?
26 лютого 2020, 1:05
Справа в тому, що я після внесення коштів оформив інтернет банкінг, щоб контролювати кошти. І мій логін бачили співробітники банку які приймали кошти. Пароль можна було переназначити якщо є доступ до сімкарти. Що і було зроблено. Тож, якщо співробітники є частиною шахрайницької схеми, то вина банку точно є.
26 лютого 2020, 7:50
Уверен что логин можно получить позвонив в поддержку и сказав «я забыл логин для отпсмарт».

К слову на странице отпсмарта лежит видео о том как его поменять — что и надо было сразу сделать.
18 березня 2020, 15:44
Так, треба було, на момент відкриття банкінгу, цієї послуги не знайшов. Що теж здивувало, бо в інших банках так не було. Видно зявилась згодом. Плюс в самій інструкції яка йшла при оформленні банкінгу також жодних згадок про це немає, щойно перевірив.
mary27
mary27
23 лютого 2020, 21:51
Заявление о преступлении написали, уголовное дело открыли, все правильно.

Но как жулики сняли деньги со срочного вклада?
В ''ОТП'' такие вклады не запрещено разрывать, но это можно сделать только лично, приехав в отделение.
Или это был вклад ''до востребования''?

Фин.номер надо держать в секрете от всех.
26 лютого 2020, 1:12
Який був депозит за назвою, наразі не пам'ятаю, але зняті кошти були через інтернет банкінг. Для доступу до нього видно і зробили нову сімку з моїм номером. Депозит або був з вільним зняттям/поповненням коштів, або з можливістю розірвання договору як треба.
26 лютого 2020, 10:24
Заборону на змiну моб. № без особистоi присутностi вже зробили?
18 березня 2020, 15:46
Ні, а це хіба не по замовчанню?
19 березня 2020, 8:29
Це треба робити особисто у оператора зв`язку

Курс валют в ОТП Банк

Курс валют в ОТП Банк

Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝 / Крадіжка грошей з депозитного рахунку.