Отвратительное отношение к клиентам

Наталья Панихина 28 березня 2016, 16:17
Отделение только открылось, а такое впечатление что уже давно загибается. Никакого сервиса.

Звонила целый день в это отделение, никто не взял трубку. Вы там вообще есть?

И какие карты вы открываете людям? За то что я буду пользоваться вашей картой я должна заплатить в месяц 30 грн., вы это серьезно?

absolyt
absolyt
30 березня 2016, 21:35
Доброго вечора. Я хочу вам сказати, що сьогодні був на відділенні та відкрив депозит. Вирішив в ощадбанку, так як він державний і держава є гарантом. Ваш коментар замітив, тому що вибираючи банк в малому місті користувався порадою друзів та відгуками по інтернеті. Це відділення нового формату підпорядковане Львіському обласному на пряму (тобто ніхто не бачить з інших відділень скільки в мене там :- , на рахунок обслуговування вибрав час щоб комунальні закінчилися і мені сподобалося відношення дівчат і відсотки. А додатково я телефонував по номеру 2-38-15 а не тому що вказано тут на сайті, сказали працівники, що це телефон старого відділення. Може і ви зателефонуйте і перепитайте. Думаю, все вияснете, що вас цікавить.
P.S. Успіху всім.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Отвратительное отношение к клиентам