А Т Ощадбанк вкрав мої 5000 грн

АТ «Ощадбанк» порушує мої права і затримує перерахування коштів.
Я. ПанченкоЛ.Г. ()отримую заробітну плату поштовим переказом на Укрпошті.
13.08.2024 УДКСУ у Яготинському районі оплачено по системі Клієнт- Казначейство Яготинському ліцею № 1 кошти в розмірі 5000 грн для перехування на Укрпошту моєї заробітної плати за 1 половину серпня 2024 року.. Отримувач Укрпошта. Надавач платіжних послух отримувача АТ «Ощадбанк».
Згідно Законодавства України я повинна отримати кошти до 20 числа поточного місяця. Кошти банком на Укрпошту не перераховані і мною не отримані. Хто буде сплачувати штрафні санкції?
В квітні поточного року АТ «Ощадбанком» було затримано перерахування моєї заробітної плати на Укрпошту на 30 днів.
Зверталася неодноразово листом до контакт центру АТ «Ощадбанк» але некомпетентні «спеціалісти» відсилають мене до прокуратури.
Прошу притягнути до відповідальності некомпетентних осіб з АТ «Ощадбанку» і найти мої кошти для виплати заробітної плати.
Мій номер тел 063423 73 19

19036256
19036256
21 серпня 2024, 13:38
Тут спеціалісти від банку не відповідають, Вам краще звернутися, як радять у відділені, до прокуратури, бо на цьому сайті допомоги не дочекаєтесь.Ви зробили помилку, що тут розголосили свою інформацію, тепер будьте обережні, цим можуть скористатися шахраї, назвавшись банком, я Вас попереджаю, щоб потім не писали, що Вас Ощадбанк ошукав.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
22 серпня 2024, 17:24
Тут разве что иск в суд поможет
Eva0502
Eva0502
22 серпня 2024, 21:16
2 месяці не буде зарплати прокуратура сама відкриває кримінальну справу. Чекаю офіційних відповідей
StarFighter27
StarFighter27
23 серпня 2024, 11:39
Официального ответа на сайте не будет