Блокування рахунку

valutafinance 19 серпня 2024, 17:47
Відділення за адресою: Київ, вул. Хрещатик 7/11
Я Вінокуров І.С зіткнувся із ситуацією, коли мій банківський рахунок було заблоковано після того, як на нього протягом 19 днів надійшло 15 410 грн у вигляді п’яти окремих переказів. Один із цих переказів був використаний для покупки товарів у супермаркеті. Водночас мої офіційні доходи підтверджуються сумою у 4 млн грн. Усі ці кошти використовувалися виключно для особистих потреб, зокрема на оплату житла, покупку ліків, товарів повсякденного вжитку тощо.

Вважаю дії банку необґрунтованими, оскільки сума в 15 410 грн не є такою, що потребує застосування заходів блокування рахунку. Відповідно до статті 1060 Цивільного кодексу України, банк зобов’язаний виконувати платіжні доручення клієнта, якщо вони не суперечать вимогам законодавства.банк має право відмовити у виконанні операції лише у випадках, передбачених законом, зокрема, якщо є підозра на відмивання коштів або фінансування тероризму.

Я не займаюся жодною діяльністю, що могла б кваліфікуватися як незаконна, і не здійснюю фінансових операцій, які б мали ознаки відмивання коштів. Тому Крім того, відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність», банк має право відмовити у виконанні операції лише у випадках, передбачених законом, зокрема, якщо є підозра на відмивання коштів або фінансування тероризму.

Закликаю банк до негайного розблокування мого рахунку та надання письмового пояснення щодо причин цих дій. В разі відмови залишаю за собою право звернутися до Національного банку України, а також до суду з метою захисту своїх прав відповідно до статті 55 Конституції України та статей 16, 17 Цивільного кодексу України. б мали ознаки відмивання коштів.

19036256
19036256
20 серпня 2024, 8:12
Valutafinance, Це все Вам краще пояснити у Вашому відділенні, написавши заяву і пред’явивши до неї всі підтверджуючи документи,і чекати вирішення питання, бо на цьому сайті співробітники банку не читають і не відповідають на питання.