Банк не повертає кошти на мій банк

Ira2001 8 серпня 2024, 15:52
Я клієнт ПриватБанку, я запитала кошти в банку Ощадбанку. Банкомат не видав готівку, але кошти були списані з рахунку, заявка передана в опрацювання ще в день здійснення операції. Вже пройшов термін опрацювання, але банк не реагує на заявку і не врегульовує питання. Кажуть ще чекати. Кошти не повернули, вважати це шахрайством і звертатись в поліцію?

19036256
19036256
8 серпня 2024, 22:49
Ira2001,а я навпаки завжди знімаю готівку з картки Ощадбанку тільки у банкоматі ПриватБанку,тому,що банкомати Ощадбанку часто зависають.Ви заяву на повернення писали у ПриватБанку?А в Ощадбанку дійсно треба почекати,у них це здійснується довше ніж в інших банках.Вони реагують,але повільніше,чим всім хотілося.
OkeyDoki
OkeyDoki
11 серпня 2024, 15:07
От 45 до 120 дней. тут тебе не будет 14 дней.
14 серпня 2024, 11:27
Тут все залежить від чесності інкасаторів та швидкості їх роботи, в першу чергу. Вони мають порівняти скільки банкомат видав насправді, (термінал так само, але скільки прийняв) і скільки зазначено в системі. Загалом, бувають випадки, коли банк чи працівник кажуть, що в них все вірно і нічого не знають (крадуть кошти, покриваючи нестачу чи свої потреби), це не про конкретну установу, якщо що. У випадку порядних людей — зв’яжуться і запропонують перевести кошти на зазначений рахунок. Щодо ощадбанку — в них все довго, нічого немає, нічого не знають і взагалі винний клієнт у всьому. Тут лише чекати і чекати, при цьому ніколи більше не повертатися.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банк не повертає кошти на мій банк