SvitlanaKelly 5 серпня 2024, 23:49
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Кам'янецька, 67
02.08 хотіла зняти кошти з картки, однак зіткнулась з ситуацією, коли не вдалось цього зробити. При дзвінку у підтримку банку, мене відправили у відділеня. У відділенні я прочекала біля 3 годин поки менеджер зрозуміє що з карткою і що з цим робити. По факту, мені сказали, що була скарга за операцією і типу тому є обмеження. Однак операція за якою виникли питання, це переказ власних коштів собі ж з рахунку іншого свого банку. Отже, доступу до коштів досі немає, менеджер не допомогла нічим і сказала, що коштів я не отримаю. Отже банк привласнює мої кошти? Це не занадто? Написавши у чат підтримки отримала направлення у відділення банку) вказавши, що мені там ніхто не допоміг почали ігнорувати та обходити питання

Роман Бондаренко
Роман Бондаренко
6 серпня 2024, 0:20
Нехай письмово обгрунтують свою вимогу,які вам документи надати.
9 серпня 2024, 16:07
Взагалі ніяких документів не просять. Керуюча не може розбиратись і каже,що банк просто має право утримувати кошти
19036256
19036256
6 серпня 2024, 7:16
SvitlanaKelly, а Ви пам’ятаєте, що в Ощадбанку«перекази та всі операції в торгівельних мережах відбуваються завершеними в терміни «ВІД ДВОХ ГОДИН ДО ТРЬОХ БАНКІВСЬКИХ ДІБ», Ваш переказ висить в обробці, тому його не можливо зняти, у додатку Ощад 24 що написано коло суми переказу, може буде написана обща сума доступною, а коли відкрити квитанцію, то може буди написано-«операція обробляється», доки не зникне цей напис, гроші будуть «тимчасово заблокованими», чекайти три доби, а потім вже кудись йдіть, але скоріше після трьох діб, розблокування відбувається автоматично.Сьогодні скоріше за все, вже питання вірішеться.Надалі, після переказів не знімайте зразу гроші, поки операція не стане в статусі«завершеною»
9 серпня 2024, 14:08
Взагалі не та ситуація. Банк не може ні пояснити і не повертає кошти взагалі. Я вже хочу закрити їхні рахунки та завершити з ними співпрацю назавжди

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банк обмежив рух коштів за карткою без попередження. Картка навіть не заблокована. Просто не можу отримати свої ж кошти