Безнадійність …

Назарій Шевченко 5 липня 2024, 9:42
З мене було знято виконавче впровадження, і всі мої рахунки в інших установах були розблоковані. Але тільки в Ощадбанку мене не хочуть чути і арешт не знімають, та навіть не надають інформації в які строки це буде зроблено. Я звертався і в банк і на гарячу лінію, але ніхто навіть чути мене не хоче, кажуть що про зняття арешту з мого рахунку нічим допомогти не можуть і не знають куди мені звертатись, не надають навіть приблизної інформації коли рахунок розблокують. По суті мої кошти вкрали … Зрозуміло, що буду звертатись до суду і надам всі підтвердження, але це якщо в мене будуть сили, бо зарплатню мені не віддають, а їсти хочеться кожного дня. Так чекав гроші по зарплатні, та відпустки, бо потрібна медична допомога, але безнадійність і розпач пропонує Ощадбанк… Це просто жах. Всіх людей прошу не ігнорувати цей коментар, та бути обережним з вашим вибором банку.

5 липня 2024, 11:09
У Вас же всі рахунки в інших установах є і розблоковані?.. А в Ощадбанку існує черга.А я хочу порадити свім не доводити до судових рішень, з блокуванням рахунків,(виходить це працює і вирішити потім ці проблеми не легко)не треба думати, що нічого поганого з Вашими рахунками не зможуть зробити.
5 липня 2024, 19:48
В том, что банк плюёт на инвалидов и пенсионеров вы делаете крайними клиентов? А вы не бот, батенька? 😉
6 липня 2024, 11:30
Valer11, Вы на этом сайте с «31 травня 2022», а я «На Мінфіні з 22 травня 2017», это легко проверить нажав на ник,
5 липня 2024, 11:18
Назарій Шевченко,а Ви не один такий,перечитайте попередні коментарі,всі про все знають і без Вашого попередження.
5 липня 2024, 19:51
Назарий, я тоже планирую обращаться в суд, чтобы Ощадбанку неповадно было создавать «очередь» из кинутых им социально незащищённых людей. Если вас не затруднит, напишите нам, как у вас продвигаются дела с судом. Ибо это дело затратное.