Розблокування рахунку після 24 днів очікування і стресу!

OliviaKvitkova 23 травня 2024, 11:39
Шановні учасники цієї спільноти і всі ті, хто ділився своїми думками! Хочу розповісти про свій досвід очікування і розблокування рахунку Ощадбанком. Постанова про зняття арешту була ще від 29.04 і сьогодні нарешті зранку арешт був повністю знятий (23.05). Не знаю чи це співпадіння чи ні, але розблокування відбулося через 2 дні після звернення на Урядову гарячу лінію 15−45. Постійні дзвінки на гарячу лінію банку і численні візити до відділень міста результату не дали, одні відмовки і все. Для тих, хто буде дзвонити на номер 15−45, бажано знати номер постанови про зняття арешту, або хоча б номер виконавчого провадження за яким арешт було встановлено для того, щоб надати таку інформацію для оператора, який буде оформляти звернення. Далі ваше звернення у той самий день буде перенаправлено на Міністерство фінансів, а звідти безпосередньо на Ощадбанк. Як мені пояснили на гарячій лінії Міністерства фінансів у них зараз шалена кількість таких звернень, люди роблять це масово, але термін розблокування після надходження звернення до банку різниться — це може бути і через 2 дні, у той самий день, а максимальний термін очікування 30 днів. Проте спробувати всі варіанти не завадить. Тому бажаю усім швидкого розблокування і більше ніколи не потрапляти у подібні історії. А Ощаду бажаю нарешті прислухатися до звернень своїх клієнтів, реагувати миттєво і вийти нарешті з кам’яного віку.

Вікторія Карнаєва
Вікторія Карнаєва
23 травня 2024, 19:21
Дякую за те, що написали) Я дуже за Вас рада, наполегливість не була марна. Я ще чекаю свого позитивного результату.)
24 травня 2024, 18:15
Коли у вас зняти арешт ? В мене 6.05 .ще не повернули кошти які зняли я 3.05 сама заплатила в вони ще раз зняли .в тепер чекаю на повернення …і щось ніяк
Аркадий Шнеерсон
Аркадий Шнеерсон
23 травня 2024, 20:51
Дякую, за те що поділилися своїм досвідом. Чи не можете підказати, будь ласка, саму процедуру зняття грошей після розблокування.
24 травня 2024, 8:29
Аркадий Шнеерсон, коли буде розблокування вам надійте смс повідомлення на телефон, або на вайбер, що арешт знято. Після цього ви можете спокійно користуватися коштами на вашій картці: перевести на інший рахунок, здійнювати оплату нею в магазині, знімати готівку в терміналі, тобто все те, що ви робили і до блокування
24 травня 2024, 8:27
Вікторія Карнаєва, сподіваюся, що і у вас все вдасться швидко і найближчим часом і ви теж напишете нам тут, щоб ми за вас теж пораділи!
24 травня 2024, 8:57
Теж чекаю на урядову дзвонила на тій неділлі .думаю у вас просто співпало .у вас постанова 29 в мене 6.05 знята чекаю …добре хоч комусь вже зняли я рада .
24 травня 2024, 9:59
Zhanna2911, я думаю, що і у вас до кінця місяця буде зняття, ще трошки зачекайте. По-собі знаю, шо це важко і дуже гнітить, коли не маєш змоги розпоряджатися власними коштами, але як бачите у багатьох, на жаль, така ситуація. Сподіваюся, що надалі банк трохи порозумнішає і буде зважати на своїх клієнтів!
24 травня 2024, 18:18
Так справа, а тому що вони зняли арешт, а кошти не повернули. Тобто я сама заплатила 3.05 відразу там налогова була .відразу зняли арешт .а ощад не зняв в коли зайшли кошти вони їх зняли знову з карти .і от ніяк не повернуть кажуть не опрацювали тому так вийшло в нас черга чекайте .а карта я користуюсь .тільки 2 раза по 6 штук платить я не згодна
25 травня 2024, 11:53
Zhanna2911, а ви кудись скаржилися?
25 травня 2024, 14:33
Я в урядову в, а банк в на гарячу лінію Відповідь одна у нас черга Це .не має слів вже
Сергій Шевчук
Сергій Шевчук
24 травня 2024, 17:28
Капец у меня ещё с 24.04.24 не снято!!! И они рассказывают про очередь🤦это просто ужас какой-то!!!
25 травня 2024, 11:54
Сергій Шевчук, а постанова про зняття ваша точно у банк надійшла, перевіряли?
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
2 червня 2024, 16:15
Укрнарод бегите от этого банка!!!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Розблокування рахунку після 24 днів очікування і стресу!