Скарга на Ошадбанк

OliviaKvitkova 19 травня 2024, 13:21
Не знаю чи тут ці скарги мають значення і їх розглядають, але написати про найогидніший банк країни потрібно.
На соціальну картку накладено арешт, є постанова від 29.04 про повне зняття, але кончені працівники банку, які все це роблять вручну (про діджиталізацію певно їм ніхто не розказував), ніхрена не роблять. На гарячій лінії пропонують оформити якісь заявки, які до одного місця, бо розгляд їх аж 30! календарних днів, кажуть, шо заявка пришвидшить процес розблокування, але це відверта брехня, бо вже 2 тижні від подачі заявки, а ніхто нічого не розблокував. На гарячу лінію Нацбанку теж можна не дзвонити, у цій ситуації вони не допоможуть (навіщо тоді взагалі їхня гаряча лінія здалася, якщо вони не можуть знайти на них управи?!). Загалом Ощадбанк це конкретне лайно, яке під час війни залишає людей без грошей, абсолютно незаконно, прикриваючись якимись відмазками рівня дитячого садочка. Чим ви відрізняєтеся від рашистів? З таким банком і ворогів не треба, самі принижують і знущаються над людьми. Дуже не хочеться мати справу з цим банком, обходити десятою дорогою і плювати де тільки бачиш відділення. Ганьба, Ощадбанк!!!

20 травня 2024, 11:20
Перед написанням цієї Вашої скарги, не завадило б прочитати попередні відгуки інших людей, а не писати, як під копірку одне і те ж.Гаряча лінія не для боржників, а для клієнтів, які нічого не порушують вона допомагає. https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/review/363618
20 травня 2024, 14:01
По-перше, не подобається, то не читайте! А по-друге я не боржник! Чи ви поліція моралі і адвокат Ощаду?
Коментарі однакові, бо у всіх однакові, або схожі ситуації, через те, що банк гівно і не працює для людей, а проти них!!! Буду обходити його 10 дорогою і всіх агітувати, щоб не зв'язувалися з ним!
16Matya08
16Matya08
20 травня 2024, 21:57
А у всіх одна проблема і головна біль,це гамняний банк,а гаряча лінія ще гірша ніж сам банк!Не подобається не читайте !!!
21 травня 2024, 10:23
100% конченішого і годі шукати, немає на них управи ніякої, злочинці!
21 травня 2024, 10:22
Попередній коментар мій видалили, бо правда очі колола? Значить тут точно відмивають репутацію конченого банку на замовлення, скільки не видаляйте правда очевидна!!!
21 травня 2024, 16:57
Який попередній відгук видадили цей?https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/review/364103
21 травня 2024, 23:42
По незнайомим посиланням не переходжу, особливо коли його публікують боти і адвокати Ощаду-гамнобанку.
Вікторія Карнаєва
Вікторія Карнаєва
21 травня 2024, 19:49
Поважний, адмін з ощадбанку. По-перше хоча б напишіть хто Ви, бо у всіх тут є ім'я один (одна) Ви анОнім? Ми вже звикли до хамства ощадбанку, але як Ви вже спілкуєтесь з людьми , то просто не маєте совісті. Людину називати боржником, коли арешт знятий? Ви хто ? «СВЯТА інквізиція»?? Відповідайте за свою повну бездіяльність, сидите і тільки Держава витрачає на Вас кошти , а ми свій час. Видалиться звідси самостійно, і нехай нам всім відповість спеціаліст, якщо у Вас такі є.
21 травня 2024, 23:44
Ця людина тусується ще з 2017 року, так шо саме воно навряд чи видалиться. Зрозуміло, шо заробляє гроші і сидить на дивані, строчить дурню різну.
22 травня 2024, 13:29
На чому це я заробляю, ви OliviaKvitkova, пишете ДУРНЮ, щільніше читайте відгуки інших постійних коментарів, тут робітники не читають не відповідають і НІЧОГО НІКОМУ НЕ ПЛАТЯТЬ.
22 травня 2024, 15:05
19036256, шо ви тут робите з 2017 року і чого всім строчите?
Solsvey71
Solsvey71
19 червня 2024, 19:56
Був в мене депозит в цьому банку, хотів переоформити цось через мобільний додаток не склалося переоформити на новий строк депозит, звернувся чат бот телеграма, а телеграмі три чат боти Ощадбанку і я потрапив на шахраїв, все вказувало що це їхній чат бот але вийшло що це шахраї, вини вкрали черем застосунок Ощадбанку списали всі мої гроші до 0 копійок, подав заяву як сказали співробітники банку в поліцію, взяв витяг з досудового слідства приніс в банк, а сидить одна дама вся така і каже куди я цей витяг всуну і банк ці кошти не поверне бо я сам винний і якщо я хочу то плати 900гривнів і пиши заяву і я до цієї заяви прикріплю витяг, але не має смисла цим займатися, бо і ще 900гривнів і ці пробадуть, тепер про цей банк лайно користувалися моїми коштами дуже довго і ходьби щось запропунували як це краще зробити, не якого захисту майже немає від шахраїв, другі банки коли проходить трансакції на підтвердження пишуть в смс повідомленнях на яку суму приходе код підтвердження, а тут приходе тільки код і ні кому не передавайте і все, а яка сума списання догадайся сам, тепер сам буду обходити цей банк стороною і своїм знайомим казати