Скарга

16Matya08 17 травня 2024, 21:29
Відділення за адресою: Житомир, вул. Івана Франка, 3
Вітаю!01.05.24 мені заблокувала виконавча служба картку,02.05.24 о 10.30 було направлено листа про розблокування по 17.05.24 ніхто не реагує.Гаряча лінія там для краси, звернення, скаргу залишала ніхто не реагує, ніхто ніякої відповіді не дає коли розблокують карту, одне й те саме чекайте.09.05.24 на карту прийшла пенсія по утраті годувальника, кошти зняти не можу.Ходила в відділення банку, менеджери теж розводять руками, чекайте.Не цінують клієнтів, безвідповідальні і ні кому радити не буду цей банк

BIELIKOVA OLENA
BIELIKOVA OLENA
18 травня 2024, 17:56
Ви праві
OliviaKvitkova
OliviaKvitkova
19 травня 2024, 10:58
Огидний банк, кормлять тільки обіцянками і все! На гарячій лінії опепатори розказують казки і кожен раз шось інше! Розблокування роблять вручну, як в кам’яному столітті, немає автоматизації геть близько! В країні війна, людям заблокували картки, користуюються коштами, а вони нічого не роблять! Управи на них немає…
19 травня 2024, 12:29
Из какой вы области? если из Донецкой могу подсабить номерами финмона или директора ощад банков донецких филий
Житомира у меня к сож нету)
19 травня 2024, 13:06
Дякую,я з Житомира
19 травня 2024, 17:29
Советую написать в фейсбуке менеджеру киевскому в оф группе ощад банка как-то было он помог мне решить вопрос с банком
Аркадий Шнеерсон
Аркадий Шнеерсон
19 травня 2024, 17:47
Не знаю, кому він допомагає, бачив декілька таких коментарів, але коли я звернувся із проханням до менеджера на офіціальній сторінці у фейсбуці, він відповів їх шаблонною фразою: чекайте. І заігнорив. І до кого звертатись?
19 травня 2024, 18:46
Напишите в НБУ чтобы вам просто дали ответ, чуть позже я опубликую статью как правильно написать позов в суд, сейчас все суды Украины электронные, присутствие личное не нужно, дела между банками отмечаются как не столь важные и присутствие на судах не нужно.
Ответ НБУ нужен лишь для того чтобы прикрепить его к судовому позову потому что без него суд не примет позов, скажет что не были урегулированы досудови пытання без суда так скажем.
20 травня 2024, 7:51
Доброго дня!3 рази писала на мінсоцполітики листа,вони його повертають,не так заповнено і все.
22 травня 2024, 21:07
Зачем какие то минсоц? на сайт НБУ зайдите и напишите там есть прям с сайта написать потому на тел придёт смс что ваше звернення зарегистрировано и номер в течении 30 дней дадут ответ, но как правило НБу ничего не решает по этому я советую в суд подавать