Арешт зарплатної картки

Андрей Клименко 17 травня 2024, 15:54
Ощадбанком 24.04.24 була заблокована зарплатна картка, яка є єдиним джерелом існування в прифронтовому місті (Запорізький район) по виконавчому провадженні з цієї зарплатної карти на підприємстві робилися відрахування 20 процентів на погашення заборгованості. Картку було заблоковано незважаючи на ці відрахування. 1.05.24 судовим виконавцем до Ощадбанку була направлена постанова на дозвіл користування дозволеною сумою дві мін.зарплати. Станом на 17.05.24 картка банком не розблокована, Запорізьке відділення ніякої інформації не дає. Хто може дати відповідь, коли буде розблоковано картку? І що робити людині без копійки грошей?

17 травня 2024, 17:36
Тільки що знову дзвонив на гарячу лінію з приводу розблокування дозволеної суми, відповідь просто вбила, вони постанову судового виконавця навіть не розглядали і не будуть! Тому що, увага, вона надійшла в електронному вигляді, а їм потрібно тільки в паперовому!!! Тобто 17 днів просто нічого не роблять і не збираються. Це взагалі як? Арешт же вони наклали за повідомленням в АСВП, а розблокувати треба тільки за папером? Більшої дурні годі й вигадати, що робити? Їсти вже нічого.
Раіса Данець
Раіса Данець
20 травня 2024, 6:43
Бачу багато скарг щодо розблокування карток. Така проблема виникла і і в мене, постанова про зняття арешту була надіслана ще 1.05.2024 р, і по закону банк зобов’язаний впродовж 1−3 днів розблокувати картку але…Огиднішої ситуації я ще бачила. Рахунок у мене пенсійний та для допомоги ВПО і це єдине джерело мого існування. В діяльності банку я бачу якусь аферу з нашими грошима, тому що казати що все робиться вручну, це просто дурня якась. Заблокувати- то автоматично, а розблокувати — то вручну. Треба діяти по закону (у нас демократія) і вимагати через суд повернути банк у. юридичну площину та ще й сплатити за моральні збитки.
20 травня 2024, 20:51
Так, але на суд потрібні гроші, а вони ж то якраз і заблоковані. Глухий кут.
Samoxina86
Samoxina86
17 липня 2024, 10:04
Чи розблокували вам картку?