Шахраі з ощаду

Сергій Слинько 6 травня 2024, 14:46
02 травня отримав повідомлення, що моя картка заблокована, т.я введено помилкових 3 рази ПІН. Одразу зателефонував на горячу лінію ощаду. Мені дали підтвердженя, що дійсно я вводив помилковий. На моє зауваження, що це картка, котра була меня нав’язання пенсіним фондом для отримання грошей на поховання моєго батька і я здійснів по неі 4 роки тому тільки одну операцію- повністью отримав гроши. Після чого я цю картку порізав і ошметки викинув. Десь 2 роки тому я отримав повідомлення, що мені встановленеь кредитний ліміт у 2 000 грн.на цю картку. Після неділі спроб попасти у відділення, мені пощастило. На моє обурення, на підставі чого відкрит ліміт, отримав відповідь, що це якась помилка. І зараз його знешкодять. На моє прохання закрити цю картку отримав сльозне прохання від представниці, що за це іі накажуть. Пожалкував іі. Тепер я жалкую про себе!
Як би ще ощад працювал хояь іноді! А так, або тревога, або перерва, зачинено також і зона самообслуговування! Після 17;00 ВООЩЕ все зачинено. 17;03 на мою спробу потрапити у зону самообслговування отримую відвовідь на моє невдаволення про зачинену зону від співробітників, які на поряд з входом смалять «Мужчина! Вы что читать не умеете! Отделение работает до 17;00!
Всім пропоную Ощад обходити подалі. І жалкую, що відкрив у ньому пенсійну!

BIELIKOVA OLENA
BIELIKOVA OLENA