Графік роботи

Zarva2406 22 лютого 2024, 20:32
У відповідності до графіка роботи потрапити у банк у робочий час (8:00 — 17:00) НЕМОЖЛИВО. Для кого він працює? Для працюючих? Схоже, тільки для пенсіонерів та відпускників. Укрпошта, на яку було багато нарікань, і то працює у суботу з вихідними у неділю та понеділок! Якби мене не примусили отримувати зарплатню черз ваш банк, НІКОЛИ б цього не зробив!

22 лютого 2024, 22:21
Пистолетом угрожали?
23 лютого 2024, 20:49
Moettke, а для чого Вам відділення? Я так розумію, що Ви працюєте і Вам на роботі відкрили рахунок в Ощадбанку, а я на пенсії вже 10 років, до банку зовсім не ходжу, ось вже 5років, йду тоді, коли замінюю картки, які вийшли за сроком дати видачі, комунальні я оплачую сидячи вдома, через інтернет у додатку Ощад24 до речі БЕЗ КОМІССІЇ, готівку знімаю у банкоматах Ощад и Приват банків(теж без коміссії), а Вам для чого йти в банк, страховку купити? Не розумію, чого ходити у період застуд і хвороб?
23 лютого 2024, 22:07
«Якби мене не примусили отримувати зарплатню черз ваш банк, НІКОЛИ б цього не зробив!», — у меня было к этому. Я не автор и у меня нет ощада. А проблема скорее всего в том, что после работы автор не может попасть в отделение
24 лютого 2024, 17:18
Moettke,пробачте,я не тому автору відповіла,помилилася.
StarFighter27
StarFighter27
22 лютого 2024, 22:36
Добрый вечер. А в чем суть проблемы?
23 лютого 2024, 9:37
Кто-то работает до 17:00
Ukrsamover
Ukrsamover
25 лютого 2024, 12:44
Даже если бы банк работал круглосуточно. обязательно нашелся бы кто-то, кто был бы чем-то недоволен.