банк «Шедевр Проблем»

Віктор Рєзнов 14 лютого 2024, 13:15
Що можна було очікувати від інституції, яка як би несе титул «банку», але водночас виглядає, наче невдале творіння бюрократів із занадто розвиненим почуттям гумору.
Так, замовлення валюти — це взагалі такий розкішний сервіс, який, звісно, доступний лише в найпрестижніших інституціях. А щодо зняття грошей — це ж просто майстер-клас з того, як зробити звичайну операцію максимально ускладненою. Звісно, чекайте два тижні на пластикову карту, (а дочекавшись, ще постійте в черзі за карткою, а потім в касу) тим часом ваші кошти знаходяться у відкритому доступі для креативних шахраїв. Це з урахуванням того, що мій особистий менеджер запевняв мене, що зняти валюту можна просто зателефонувавши їй)
І звісно, якщо ви попадете в зону активних бойових дій, це не може пройти без цікавих пригод із викраденням коштів. Це я був на ротації в Херсоні, так от там тільки у клієнтів цього «банку» шахраї зняли кошти. Якщо вибираєте банк, вибирайте той, де вас грабують не лише через кредити, а й через злочинців.
Щодо іпотеки, то вам, безумовно, щастить! Що там, що тут, якщо лише банк може відповісти з таким ентузіазмом на ваш запит із найгіршими умовами (хоча я клієнт банку більше 10 років).
Але взагалі, забудьте про ці мізерні дрібниці. Банк «Шедевр Проблем» — це якість на кшталт відмінного фарбування усіх аспектів вашого фінансового життя. Що тут говорити, вони точно заслуговують титулу «найгірший банк», а ваш розповідь — справжня поезія невдач.

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
14 лютого 2024, 15:48
Ощадбанке обманывют своих пост клиентов…меня обманули …жалобы на них ноль…КТО ИХ ПОКРЫВАЕТ СКАЖИТЕ УКРНАРОД???

мой совет уходит с этого банка…или кто обманул уволить с работы, а не промолчать что они творят …там шайка работает и друг друга покрывают!