Маразм кріпчає!

mamanay 9 січня 2024, 18:24
Відділення за адресою: Житомир, вул. Перемоги, 15
Батьку (84 роки) має в ощадбанку лише пенсійну карту, прийшло повідомлення, що відповідно «ВИМОГ НБУ», без дати на номеру, батько кожен місяць має інформувати банк про суму очікуваних надходжень! Ви це серйозно?

SergeyNina
SergeyNina
9 січня 2024, 23:27
Вам дали неверную информацию. Это анкетные данные которые заполняются раз в три года. Если сумма надходжень в месяц до 20 000 просто указываете эту сумму и все будет нормально. Если запрос идёт каждый месяц то пишите одно и тоже каждый раз. Не указываете свыше 29 000 иначе 100% нужна справка о доходах. Если надходження только пенсия то вообще ничего не надо делать — пишите размер пенсии и все
10 січня 2024, 14:06
SergeyNina,а що Ощадбанк робить таке опитування у повідомленнях?В перше про таке чую.Вони можуть запросити у відділення для такого анкетування,а не в сповіщені.
10 січня 2024, 14:03
Mamanay,я пенсіонер вже 10 років,і всі ці роки є клієнтом Ощадбанку,вперше чую про такі запити від банку.Ні разу ще не отримувала подібне,Ви впевнені,що це Ощадбанк надіслав,а не шахраї,котрі називаються банком?І ще банк,якщо це банк надіслав,він бачить суми надходжень,навіщо йому перепитувати?