Відношення до людей як до скоту

fileugvas 22 грудня 2023, 13:22
#@ua_oschadbank #ощадбанк 12.12.23 до #oschadbank було відправлено постанову на розблокування картки для здійснення видаткових операцій від виконавської служби. Вчора набрали до банку і дівчина сказала що треба їхати до відділення для оформлення якісь додаткових документів. Моя мати похилого віку живе в селі і ій щоб туди доїхати це ціле випробовування. Але вона таки змогла туди доїхати і ій сказали що потрібна копія з заявою, оригінал якої вони вже отримали в вона нібито в обробці. При цьому вони просять друковану копію ФОТОГРАФІЇ на якої зображена заява, а поруч лист з пошти. Питання, навіщо їм якась копія коли в них є оригінал??? Тепер матері треба знову якось шукати сили як доїхати до відділення. Що це за відношення до похилої людини? Ощадбанк, як так можно? Карта була не кредитною, самому ощадбанку мати ничого не винна. Гроші які заблокували були від європейських організацій і виплат ВПО. Дівчатам с відділення чхати, що похилій людині треба дуже багато зусиль щоб просто доїхати до них. Таких проблем не було ніколи ні з яким іншим банком, майже всі питання можно вирішувати в телефонній розмові, а ощадбанку треба щоб люди оббивали їх поріг.

22 грудня 2023, 15:23
Напишите ощаду в фейс буке там вероятнее всего смогут помочь.
Страницу можно найти на главном сайте ощад в самом низу.
natashaGra
natashaGra
23 грудня 2023, 12:42
Та там и Фейсбуке ещё те горе «профессионалы» . Мне счёт закрыть не могут из-за остатка на счету, о котором я менеджеру сказаа
23 грудня 2023, 13:48
Закрывают счёт в ощаде только в отделении банка, увы древние они пока что, виртуально это делать