не продовження пенсійних карток під час війни

NadiiaKharkiv 6 грудня 2023, 2:39
Відділення за адресою: Харків, вул. Дерев'янко, 38
Підкажіть будь ласка, чи це правда що у пенсіонерів, у яких закінчився термін дії картки, виплату пенсій буде припинено? Питання як бути пенсіонерам, які через війну поїхали з України і не можуть повернутися до України зараз, щоб замовити нову банківську картку. Наскільки знаю дію пенсійних карток продовжили всі банки крім Ощадбанку, чи це так? Я дуже хотіла б заспокоїти пенсіонерів, які отримавши повідомлення про те, що термін картки закінчується, вони бояться залишитися без засобів існування за кордоном. Нерви розхитані війною, і Ощадбанк лякає. Чи так це? Чи може бути можливість отримувати українську пенсію, перебуваючи під час війни в іншій країні? Буду вдячна за відповідь.

Lolik1837
Lolik1837
6 грудня 2023, 6:06
«Наскільки знаю дію пенсійних карток продовжили всі банки крім Ощадбанку, чи це так?»

Да вроде бы продлил и Ощад срок действия пенсионных карт.

", вони бояться залишитися без засобів існування за кордоном. «

По этому поводу вопрос в другом — неужели в Европе нащи пенсионеры живут на свою украинскую пенсию в 2000 гривен (50 евро) ?
Насколько мне известно, причем это не слухи, в той же Германии наши пенсионеры получают 500 евро пособия и + бесплатное жилье от государство и + всевозможную помощь продуктами и вещами.

И как-то вот непонятны их жалобы , что им могут задержать украинские пенсии прям как источника существования «за кордоном».

6 грудня 2023, 8:59
Да не у всех такие пенсии:) есть и шахтёры которые получают по 8−15к)
7 грудня 2023, 1:07
Батько — учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, перебуває у Штатах, пенсія потрібна, хвилювання погано відбивається на стані здоров’я — отримав смс, що термін дії картки спливає. Питання: чому інші банки продовжують картки, а Ощад — ні, бо здебільшого обслуговує пенсіонерів? Скоріше помруть від хвилювання чи голоду і не будуть баластом, природний відбір?
9 грудня 2023, 23:09
Прострочені картки за кордоном не працюють
7 грудня 2023, 1:10
Правильніше разувати не доходи українських пенсіонерів у Німеччині, а їхніх витрати, включаючи вартість оренди, харчування та інших послуг. І не всі пенсіонери у Німеччині.
7 грудня 2023, 1:11
«Вроде бы продлил»… Будь ласка не пишіть якщо не знаєте. Дякую
6 грудня 2023, 8:57
Лучше уточнить написав ощаду в фейс буке, страницу можно найти на сайте ощад внизу, там уж точно скажут)
7 грудня 2023, 0:58
Як цікаво читати))) Розмовляю українською, англійською, російською, та можу підтвердити що у Харкові живуть освічені люди яки можуть розмовляти будь якою мовою, якщо Ви не розумієте українську то може сами Ви не з Харкова? :)
7 грудня 2023, 1:16
Якщо б уважніше читали, помітили би що писала Не про себе, а про інших пенсіонерів. А ви так активно захищаєте Ощад тому що Вам за це платять? Краще б на пенсіонерів гроші потратили ніж на Вас :)
6 грудня 2023, 10:12
Не переживайте, рахунок залишається активним. Але за кордоном прострочені картки не працюють, бо на оплату в україні налаштовані банкомати і термінали, а за кордоном їх ніхто для українців не налаштовував
7 грудня 2023, 1:20
Тобто в Україні з цієї карти можна знімати гроші у банкоматі, а за кордоном — ні? Буду вдячна за відповідь.
9 грудня 2023, 12:17
За кордоном не можете. Я хотів заплатить картою приватбанку в німеччині, то на термналі писало шо карта прострочена, а в україні то ще можна користуватись картками
SergeyNina
SergeyNina
6 грудня 2023, 22:01
Пенсия идёт на счёт. Если срок действия карты закончился пенсию вам все равно будут зачислять на счёт. Картой с продленным сроком действия вы не сможете рассчитаться в другой стране это только в Украине такое возможно
7 грудня 2023, 1:24
Тобто в Україні у банкоматі гроші зняти можна з карти з простроченим терміном, за кордоном — ні?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / не продовження пенсійних карток під час війни