Вигаданий арешт по картці та рахунку

Sparta1488 8 листопада 2023, 9:34
07.11.2023 близько 18:00 заходив у свій застосунок Ощадбанку, але мене не впустили, я почав писати менеджеру банку, перевірили мою інформацію і сказали що мій рахунок та картка заблокована і в мене є якийсь арешт, сказали щоб я звернувся до Виконавчої служби.Сьогодні я звернувся до Виконавчої служби і сказав ситуацію яка сталася, вони перевірили інформацію і сказали що в них на мене нічого немає, ніяких арештів немає,і сказали звернутися до банку щоб вони сказали номер Виконавчого провадження, на що я знову звернувся до банку, вони спершу нічого не хотіли казати, але після того як я сказав що у Виконавчої служби на мене нічого немає, вони сказали що арешту вже ніякого немає та треба звернутися у відділення банку для розблокування рахунку та карти.
Як взагалі можна арештувати рахунок, якщо номера Виконавчого провадження немає.Саме цікаве що вчора арешт був, але сьогодні його вже немає.Я знаходжусь на бойовому завдані, мені потрібен доступ до моїх коштів, всі мої кошти на тому рахунку який заблокували, як я маю тепер жити і за які кошти?
Ніяких вибачень та допомоги від менеджерів я не отримав, вимагаю негайно раз блокування карти та мого рахунку.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Вигаданий арешт по картці та рахунку