Приклад для наслідування.

Звернулася до Ощадбанку з приводу оплати держмита. Світлана Миколаївна зустрічала клієнтів при вході питанням про потребу та відразу орієнтувала по віконцях, хоча була зайнята оформленням документів. Клієнтів було вдосталь та всім приділяли певну увагу.
Мені тактовно запропонували інші продукти банку і я відкрила рахунок та застрахувалася від нещасного випадку. Була приємно здивована уважному відношенню, мені було приділено стільки часу, що не залишилося жодного питання.
Висловлюю щиру подяку співробітникам відділення √10004/0219, зокрема Коваленко Світлані Миколаївні, за сумлінне виконання службових обов’язків, ввічливе обслуговування та високий професіоналізм у своїй справі! Бажаю успіхів у роботі та високого рівня заробітної плати!
Бувайте здорові, сміливі та вільні!

19036256
19036256
29 жовтня 2023, 13:01
Вибачте, але впарювати всім, не всім потрібні страховки, та й ще називати їх обов’язковим продуктом? Не приклад для наслідування.Страховка це добровільне бажання чи не бажання, завсігда люди не бажають купувати ці страховки, а деякі відділення не хочуть обслуговувати клієнтів без продажу страховки.І друга впарювальня продукція Ощадбанку це кредитні картки, котрі теж не всім потрібні.
01121962
01121962
30 жовтня 2023, 17:32
Вибачаю, але мені страховка була потрібна. Інші пропозиції я тактовно відхилила і мене ніхто не наполягав. Таке буває!
Well Hit
Well Hit
1 грудня 2023, 4:23
Прийшли з приводу держмита, а виявилось,що потрібна страховка він нещасного випадку?))) Це або вищий рівень аферизму втюхати людині непотріб та зробити її вдячною, або просто допис зацікавленої особи!