Неповага до своїх клієнтів

Alyona7 21 жовтня 2023, 23:27
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Добролюбова, 15
Я не користувалася довго карткою і у мене зараз ліміт на зняття грошей (1000 грн на день). Півтора місяці тому я написала заяву у цьому відділенні для зняття ліміту. Леміш Ірина Костянтинівна сказала, що вона відправила її на Київ і протягом двох днів ліміт буде знято (вона навіть не сканувала мої документи, тільки взяла заяву — це вже було дивним, але я подумала, що їй краще знати). Пройшов тиждень, вона сказала почекати ще тиждень, адже якісь терміни змінилися, але мені обов’язково вона зателефонує (звичайно ніхто не телефонував). Пройшло 1.5 місяці, я так зрозуміла, що вона навіть і не відправляла мою заяву, а просто бреше. Дуже цікаво, чому такі співробітники, які навіть не знають, що потрібно хоча б взяти документи для заяви, досі працюють?

19036256
19036256
21 жовтня 2023, 23:37
Alyona7,а Ви самі у додатку Ощад24 не можете змінити ліміти?Тільки через Київ?Я сама знімаю-змінюю собі ліміти.Коли заходите в Ощад24,рахунки картки,біля номеру картки блакитний прямокутник,натискаєте на нього -відкриваються-виписка,безпека-ЛІМІТИ.Змінюйте які Вам потрібні-оплата в інтернеті,зняття готівки в банкоматі,переказ на картку,для зміни банк присилає СМС з кодами,Ви вводите цей код і ліміти змінюються.
Alyona7
Alyona7
21 жовтня 2023, 23:42
Тут інший ліміт. Якщо довго не користуєшся карткою, то зняти ліміт через додаток не вийде. Треба тільки писати заяву, щоб у Києві детально перевірили, чому був ліміт і тому подібне. А звичайний ліміт на 10 000 я можу змінювати.
SergeyNina
SergeyNina
22 жовтня 2023, 23:42
Не выйдет, если полгода и больше не пользуешься картой то изменение только через отделене по заявлению