Заблокували застосунок і скинули пароль, поки я закордоном.

Alden White 3 жовтня 2023, 3:59
Я, перебуваючи на лікуванні закордоном, здійснив переказ на свій же рахунок в інший банк України (monobank), вказавши теж саме імʼя, той самий ІПН, що і в ощадбанку. ощадбанк заблокував вхід у застосунок та користування online banking для мене, тому що якось подумав, що це шахрайство. Шахрайство!!! Одна і та ж людина перераховує гроші зі свого рахунку на свій же рахунок, з тими ж даними, тобто навіть не іншій людині, а собі. ощадбанк вважає це шахрайством. Я — в США, вони кажуть розблокувати можна тільки звернувшись у відділення. Я не просив нічого блокувати, не робив дивних речей — нічого. Навіть вибрав країну перебування, а вони мене просто залишили в такій ситуації без доступу до моїх грошей. Не тримайте гроші в ощадбанку, не користуйтесь цим банком взагалі. Буду звертатись до суду.

zig4free
zig4free
3 жовтня 2023, 9:46
На какие шиши собрались подавать в суд?
19036256
19036256
3 жовтня 2023, 13:49
Alden White, Ви пишете-«Навіть вибрав країну перебування,», вибрали коли? Коли робили переказ, чи перед виїздом за кордон? Перед виїздом за кордон клієнти Ощадбанку зобов’язані сповіщати про це банк.Може в цьому причина блокування?
13 жовтня 2023, 22:10
Прошу процитувати пункт договору, під яким стоїть підпис клієта Alden White, де написано, що клієнт зобов’язаний повідомляти банк про виїзд за кордон і в який спосіб. Процитували? Правильно, його не існує. І вимоги в інструкціях НБУ такої не існує.

19036256 — акаунт буцімто пенсіонерки з Одеси, а насправді платного троля, який працює на відбілювання репутації Ощадбанку. Побачила коментар про те, що в відділенні в Києві клієнтам грубіянять? Пише відповідь: «Так це там комп’ютер завис, працівники не винуваті».

Побачила коментар про те, що Ощадбанк займається шахрайством або допомагає шахраям красти гроші та теж грубіянить потерпілим замість негайного відкликання транзакції? Пише: «Згадуйте де ви шахраям передали дані картки», опудало ощадбанківське. Істота без совісті і без честі, яка матір рідну продасть за ті гроші, які їй платить Ощадбанк за коментарі по виправдовуванню шахрайських дій.
Vonodikram
Vonodikram
3 жовтня 2023, 19:10
І певно почули відповідь «Вам потрібно прибути у відділення з паспортом та кодом»…
SergeyNina
SergeyNina
3 жовтня 2023, 22:04
Это способ вернуть людей на родину или проще говоря вам пришла повестка. Жаль что вы не знали об этом раньше
Валерка Котовский
Валерка Котовский
7 жовтня 2023, 17:21
Надо ждать когда добавят видео связь в приложении :D
13 жовтня 2023, 22:38
Можливо заблокований не рахунок, а застосунок Ощад, а сам рахунок — доступний.
Спробуйте, будь ласка, відкрити додаток Monobank, торкніться «Поповнити свою картку», а потім меню «З іншої картки». Відкриється вікно, де потрібно вписати номер картки, термін дії картки та CVV2-код.

Якщо платіж буде відхилено, спробуйте зв’язатись ще раз із службою підтримки. Дзвонити із США в Україну — не обов’язково. Спробуйте відкрити сайт Ощадбанку, внизу в розділі «Про банк» натиснути «Контакти». Там будуть посилання на Viber, Telegram-бот, і також чат на сайті (Web-bot). Поясніть ситуацію, що ви в США, у вас з собою є номер телефону, вказаний в договорі, і що ви виконували операцію переказу грошей на свою ж картку в іншому банку, а не на чужий рахунок. Просіть покликати керівника, якщо працівник не може прийняти рішення самостійно. Є невеликий шанс, що це допоможе. Але спробувати варто.

Якщо банк дійсно ввесь рахунок вам заблокував, то це тупе порушення частини першої статті 1074 цивільного кодексу України:

1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду у випадках, встановлених законом.

Не існує закону, де написано, що у випадку перетину кордону України і спроби переказати кошти на інший свій рахунок кошти будуть заблоковані.
13 жовтня 2023, 22:47
1. Перед тим, як подавати заяву до суду, подайте скаргу в Національний банк України, який є державним регулятором діяльності банків в Україні. В скарзі напишіть послідовно як розвивались події. Процитуйте дослівно повідомлення про помилку, яке ви бачите при спробі увійти в додаток. Процитуйте повідомлення, яке показує додаток Монобанк при спробі поповнити власну картку Монобанк використовуючи номер картки Ощадбанк. Напиішть, що Ощадбанк порушив частину першу статті 1074 цивільного кодексу України, заблокувавши вам рахунок не маючи доказів про те, що ви порушуєте закон, і що ви вимагаєте негайного розблокування рахунку.

Згідно статті 5 «закону про звернення громадян» подавати скарги, заяви, клопотання можна як письмово, так і засобами мережі інтернет, так і по телефону. При цьому, ніякі цифрові підписи не потрібні. Якщо пишете лист на папері і відправляєте поштою, то тоді ваш підпис під заявою чи скаргою потрібен. Не забудьте вказати ваші ПІП і адресу проживання, оскільки згідно статті 8 закону про звернення громадян анонімні скарги не розглядаються.

В скарзі також напишіть, що відповідь на скаргу просите створити в двох екземплярах: одну надіслати письмовою на адресу реєстрації проживання, а другу по електронній пошті за адресою такою-то. Щоб у вас була паперова копія відповіді з Нацбанку.

Строк відповіді згідно статті 20 — до 45 днів. Так, це довго, але це краще ніж залишити шахрайські дії Ощадбанку без оскарження.
13 жовтня 2023, 22:56
2. Вам потрібен розголос: писати щодня десятки публікацій по Facebook-групам великих міст України. Писати в кожну групу, бо в кожного міста є десятки Facebook-груп. Тексти публікацій робіть такими, щоб відрізнялись хоча б на кілька слів, щоб Facebook не вирішив, що ви публікуєте спам.

Українці повинні знати, що так Ощадбанк і десять разів подумати, чи тримати там гроші, чи краще забрати.

3. Напишіть повідомлення у всі газети України, у всі телеканали України, у всі інтернет-сайти з новинами з проханням опублікувати вашу історію. В вашій обов’язково додавайте переписку з працівниками Ощадбанку, які вимагають приїхати у відділення з паспортом.

На сайті кожної газети, телеканалу чи інтернет-видання шукайте розділ «Прислати новину», «Зворотній зв’язок» тощо. Повідомлення закінчуйте словами: «Напишіть у відповідь, коли прочитаєте, щоб я знав, що ви отримали повідомлення».

Кому і куди написали, а також дату — вписуйте в таблицю. Щоб через тиждень написати всім, хто не відповів. Раптом відповідальна особа була неуважна, після п’янки на вихідних, і проклацала клювом повідомлення від вас.

4. Потрібно писати на всіх сайтах, де залишають відгуки про компанії, не важливо, чи були там відгуки про Ощадбанк чи ні.

Підключайте родичів та знайомих, щоб писали у Facebook не коментарі, а саме публікації. Витрачати можна по 1 годині на день. Якщо робити по 20 публікацій на день, то через місяць їх буде 600. Коли почнеться відтік грошей з рахунків Ощаду — вони почнуть думати головою.
13 жовтня 2023, 23:04
5. Якщо до вас звернуться з Ощадбанку з пропозицією розблокувати рахунок в обмін на видалення всіх повідомлень, то кажіть: «Ні, я не буду нічого видаляти. Коли розблокуєте рахунок і я перекажу гроші, то я обіцяю, що відредагую кожне повідомлення або залишу коментар про те, що рахунок мені через 14 днів розблокували» (чи скільки днів пройшло насправді).

Тільки так. Якщо погодитесь на ультиматум і повидаляєте коментарі, то вам або комусь іншому знову доведеться залишати сотні публікацій у Facebook і писати скаргу в НБУ, щоб їм розблокували рахунок.

Ні за яких обставин не погоджуйтесь на умови терористів. Не погоджуйтесь відкликувати скарги чи видаляти правдиві повідомлення.

Якщо вам скажуть: «Тоді ми вам нічого не розблокуємо» — то після цього потрібно буде з подвоєною силою розміщувати нові історії:

«Вітаю, шановні читачі. До мене дзвонило якесь створіння з номеру 066 1234567, і попросило видалити мої правдиві публікації в обмін на розблокування рахунку. Я сказав, що не буду нічого видаляти, а можу лише дописати, що через 14 днів рахунок розблокували». А вони мені сказали: «Тоді не розблокуємо нічого».

Знайте, що Ощадбанк — дає змогу шахраям красти гроші з ваших карток, а ваші картки блокує абсолютно незаконно, порушуючи статтю 1074 цивільного кодексу України. Прошу переопублікувати мій пост в якомога більше груп і в себе на сторінці та закликаю українців знімати гроші з цього банку, відкривати рахунки в інших банках, і писати заяви на виплату зарплати і пенсії в інший банк".
McDonalds
McDonalds
28 жовтня 2023, 7:32
Человек пишет один и тот же ответ под всеми постами, который даже не знает и может аргументировать свои слова и действия. Я знаю что вы сейчас начнёте оправдываться и кидаться на меня, но отвечая на посты тут, я аргументирую их пунктами ДКБО и пунктами тарифов банком — вы при этом выучили только одно слово «жалоба».

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Заблокували застосунок і скинули пароль, поки я закордоном.