Жахлива робота додатку Ощад24

3232 18 вересня 2023, 20:59
Сьогодні18.09.2023 року в додатку Ощад24 мала намір сплатити комунальні послуги. З другої спроби вдалося зайти в сам додаток. Набрала один платіж, не приходить sms повідомлення з одноразовим паролем. Вийшла з додатку, очистила браузер, повторно зайти не можу, не приходить sms з одноразовим паролем для входу в додаток. Пʼять разів телефонувала на гарячу лінію за номером 0800210800, пʼять разів спілкувалась з роботом Софією (це жах), пʼять разів спілкувалась з різними консультантами. Кожен запитує номер карти, щось дивиться і відповідає, що проблем немає. Що це проблеми у оператора Vodafone. Звʼязавшись з оператором Vodafone, я зʼясувала, що немає проблем зі звʼязком та надходженням sms. Переавірили з ними отримання та надсилання повідомлень, все добре. Консультанти гарячої лінії Ощадбанку що тільки мені не рекомендували, очистити перелік sms повідомлень, зайти в додаток пізніше, коли саме, вони не можуть надати відповідь. Є проблема зі сторони Ощадбанку, вони вперто перекладають провину на оператора Vodafone. Вважаю, що Ощадбанк має своїм клієнтам казати правду та не вводити їх в оману. Чому я не можу оплатити комунальні послуги та маю витрачати 1,5 години на спілкування з віртуальним помічником, з некомпетентними консультантами? Прошу прискорити вирішення проблеми з надходженням одноразових паролів для входу в додаток та підтвердження здійснення оплати.

19036256
19036256
19 вересня 2023, 20:01
В мене немає проблем з додатком Ощад 24, СМС з кодами приходять, тільки в мене Київстар.