Жах

Natalmia 16 вересня 2023, 17:14
За сім років двічі вимушена була співпрацювати з ощадбанком.Це жахіття.Сама неадекватна фінансова установа.Елементарна операція переказу коштів перетворилася на квест.Працівники повністю некомпетентні, знань нуль, десять працівників дають різну інформацію, жодна не відповідає дійсності, банк відправляє на горячу лінію, горяча лінія відправляє в банк.Як ітог квесту, переказ 20 тис зник в нікуди, ні відправник не отримав, ні отримувач, на звернення ніякої реакції.В жодному разі не рекомендую ніякої співпраці з цією установою.Це жахіття, а не банк.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 вересня 2023, 19:26
А можно подробнее в чём именно проблема? Конкретно с переводами у меня ни разу проблем не было, бывало по 30−50к переводил без проблем, проблемы были когда получил блок счёта от финмона, вот тогда банк играл в игру звоню туда, шлют сюда, иду туда, шлют сюда)
alexhp
alexhp
17 вересня 2023, 19:06
7 років просто жах ,а що інших варіантів не було.
19036256
19036256
17 вересня 2023, 20:23
Natalmia, відповім замість гарячої лінії, Ваш переказ прийде черед три БАНКІВСЬКІ доби, а це буде 20 вересня.А з першого жовтня перекази в Ощадбанку будуть до 10тис.гривень без коміссії, а далі буде нарахована комісія.Чекайте, напишить, якщо я була права.А ще рекомендую-перекази зроблені на IBAN рахунки проходять швидше.