Проблеми з роботою терміналов

DariaSol 11 вересня 2023, 17:36
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Парамонова, 8
Оплатила комунальні послуги в суботу 09.09.2023 року через термінал, квитанції надрукувалися не всі (це постійне явище, яке ніяк досі не вирішено), відділення не працювало, тобто роздрукувати через касу, як робила раніше, не змогла. Прийшла сьогодні 11.09.2023 в понеділок в 16.00 роздрукувати, а безкоштовно це зробити неможливо, платіть 50грн, бо квітанції в архіві. Працівники сказали, що треба було прийти до 10.00, але я працюю, як і більшість людей. Я обурена, це провина банку, що через збій програми квитанції не роздрукувались, а платити з якогось переляку повинна я. Мало того, що відділення перестало працювати в суботу та програма постійно збоїть, а тепер ще банк вимагає гроші, за те, що неякісно виконує свою роботу.

SergeyNina
SergeyNina
11 вересня 2023, 20:54
Не используйте терминалы ощада для оплаты коммуналки. Да, эти квитанции не нужны вообще если деньги уже у поставщика услуг. Пробуйте учиться оплачивать онлайн в приложении банка
Pumbovik
Pumbovik
11 вересня 2023, 21:46
В абанке вроде бесплатно печатали квитанции только в них смысла нет хранить макулатуру
OkeyDoki
OkeyDoki
11 вересня 2023, 23:01
В терминал зайди по номеру телефону и расспечатай квитанции бесплатно
StarFighter27
StarFighter27
12 вересня 2023, 20:01
Если Вы оплачиваете счета поставщику электроэнергии, то достаточно зайти на сайт под своим логином и паролем и посмотреть прошла оплата или нет

Зачем хранить у себя дома макулатуру 6-летней давности?
19036256
19036256
13 вересня 2023, 14:22
DariaSol, паперові квітанції вже давно ніхто не вимагає, якщо Ви прийдете в якусь контору через місяць для звірки Ваших оплат, то там всі оплати будуть на рахунку постачальника послуг, не вертайтесь в минуле, а йдіть уперед, ніяка контора не має права вимагати ці паперові квітанції.А ще, Вам вірно написали вище, користуйтеся інтернетом з користю, а не тільки для написання скарг, реєструйтеся у особових кабінетах комунальних служб,і там буде видно, які нарахування і які проплати надійшли.