Сроки обработки платежа (Вопрос решен 07.09.2023)

exray 6 вересня 2023, 10:20
После перевода средств со своей карты другого банка на свою же Ощадбанка — средства зависли и не доступны уже четвертый день. Работники банка срок обработки платежа назвать не могут, говорят ждите МЕСЯЦ!

6 вересня 2023, 14:10
Exray,запомните,в Ощадбанке обработка переводов,платежей в магазине,платежей через интернет три банковских дня,это в том случае,если реквизиты указаны правильно.Советую делать переводы не на номер карты,а по номеру IBAN,они быстрее проходят и комиссия меньше.
Олександр Саєнко
Олександр Саєнко
6 вересня 2023, 20:47
Р2Р (переказ коштів з карти на карту) незалежно від назви банків відбувається миттєво і відразу можна користуватися коштами не очікуючи «обробки» платежу банком. Якщо ж коштів Ви не бачите ні на карті з якої відправляли ні на тій, яку на яку відправляли, то варіантів три: 1. Ви скористалися шахрайським клоном сайту для переказу, 2. Ви помилилися в номері картки (дуже рідко, але таке трапляється). 3. Банк вважає Ваш переказ підозрілим і найближчим часом з Вами зв’яжуться працівники СБ або фінмону. В будь-якому разі раджу звернутися до банку-відправника для уточнення.
exray
exray
7 вересня 2023, 7:13
Собственно, наверное зря паниковал — прошло три банковских дня и операция обработана.
8 вересня 2023, 12:20
Exray,не приятно и эти три дня явно напрягают,но что делать,может после войны Ощад опять будет это делать быстрее?На будущее пока так,будете знать и не нервничать.
AGromadska
AGromadska
24 жовтня 2023, 18:44
В мене така сама ситуація… переказала з картки на картку 20.10 і до сих пір кошти не прийшли, спочатку сказали чекати від 2-х годин до 2-х робочих днів, а тепер кажуть чекати 31 день 🤦‍♀️
25 жовтня 2023, 19:42
AGromadska, якщо всі реквізити вказані вірно, то до трьох діб, а якщо щось не те, то гроші можуть повернутися відправнику і це може буди довше.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Сроки обработки платежа (Вопрос решен 07.09.2023)