Супер зручний застосунок на основі ШІ

Raining92 5 вересня 2023, 19:30
звертався в ощадбанк чат з приводу боргу по кредиту за авто, відповіді за секунди! Скоріш за все це ШІ. Одразу розуміє що мені потрібно

TetianK
TetianK
5 вересня 2023, 21:13
Який ШІ??? Ні керівництво, ні співробітники навіть з природнім інтелектом не подружилися!
Скоріше банк лопне, чим буде ним ШІ застосований. Краще б навчилися захищати кошти клієнтів від викрадення і виявляти вторгнення в їх систему
19036256
19036256
6 вересня 2023, 14:19
TetianK, слухайте, коли я зареєструвалася в Ощаді з 2014 року, тоді теж писали розумники, що цей банк не буде існувати і лопне, а він до сі працює,і є один з сучасних банків України, він розвивається і додаються нові можливості.Якщо клієнт не допоможе шахраям, то його кошти ніхто не поцупить.Що Вам заважає не бути клієнтом банку, якому Ви не довіряєте? Служба безпеки Ощадбанку НІКОЛИ не дзвонить своїм клієнтам, якщо операція здалась небезпечною, то банк просто блокує цю операцію і картку,і тоді клієнт сам дзвонить у банк і питає причини блокування.Перед тим, як слухати, що Вам брешуть, перевірте номер, з якого вам дзвонили, зараз є сайти, де сповіщають номери шахраїв.В Ощадбанку нема номерів НІЯКИХ мобільних операторів, тільки один-єдиний номер на всю країну 0800 210 800.
jjukk
jjukk
11 вересня 2023, 11:03
Цей банк схожий на карету з кіньми у 2023році)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Супер зручний застосунок на основі ШІ